XVII Międzynarodowy Bieg Uliczny o puchar Burmistrza Mista i Gminy Twardogóra

Największą frekwencję osiągnęła Szkoła Podstawowa nr w Twardogórze (88 osób), następnie Szkoła Podstawowa nr 2 w Twardogórze (69 osób), Gimnazjum nr 1 w Twardogórze (46 osób), Szkoła Podstawowa w Goszczu (36 osób), Szkoła Podstawowa w Międzyborzu (32 osoby), Szkoła Podstawowa w Ligocie Małej ( 29 osób), Szkoła Podstawowa w Cieszynie ( 26 osób), Miejskie Przedszkole z Oddziałem Małego Dziecka w Twardogórze ( 22 osoby), Klub Sportowy Zorza Niemil (19 osób), Szkoła Podstawowa w Grabownie Wielkim (14 osób), Publiczne Przedszkole nr 2 w Sycowie (10 osób) oraz wiele innych klubów sportowych oraz szkół. W każdej kategorii wiekowej Małych Asów 40 pierwszych osów otrzymało pamiątkową koszulkę, a wszyscy uczestnicy otrzmali emblematy związane z biegem, a dodatkowo za zajęcie pierwszych trzech miejsc zostały wręczne statuetki oraz nagrody rzeczowe.

Zobacz galerię zdjęć.


Klasyfikacja końcowa Małych Asów:

ROCZNIK 2005 i młodsi- przedszkolaki
I miejsce: Kozieł Karolina – PM nr 6 Świdnica
II miejsce: Rzemykowska Barbara- Zorza Wiemil
III miejsce: Wdowski Bartosz- SP Grabowno Wielkie

ROCZNIK 2004-2003 DZIEWCZĘTA
I miejsce: Redzisz Oliwia- SP 2
II miejsce: Pogwrd Kornelia- SP Ligota Mała
III miejsce: Witiw Miriam- SP 1

ROCZNIK 2004-2003 CHŁOPCY
I miejsce: Bogunia Adam- Zorza Niemil
II miejsce: Wieczorek Miłosz- SP Goszcz
III miejsce: Kuś Michał- SP 1

ROCZNIKI 2002-2001 DZIEWCZĘTA
I miejsce: Werner Anna- SP Malanowie
II miejsce: Werner Dorota- SP Malanowie
III miejsce: Wyglądacz Martyna- SP 2

ROCZNIK 2002-2001 CHŁOPCY
I miejsce: Kowalski Kacper- SP Międzybórz
II miejsce: Rek Oskar- SP 2
III miejsce: Krystek Dariusz- SP 6 Oleśnica

ROCZNIKI 2000-1999 DZIEWCZĘTA
I miejsce: Jałoszyńska Magdalena- Zorza Niemil
II miejsce: Peikert Agata- SP Cieszyn
III miejsce:Charecka Klaudia- SP 1

ROCZNIK 2000-1999 CHŁOPCY
I miejsce: Buczek Krystian- SP Międzybórz
II miejsce: Graboliński Mateusz- SP Goszcz
III miejsce: Wlazło Kornel- SP Goszcz

ROCZNIK 1998-1997 DZIEWCZETA
I miejsce: Werner Iwona- Gim. w Malanowie
II miejsce: Czechura Brygida- Zorza Niemil
III miejsce: Ganczarczyk Karolina- Zorza Niemil

ROCZNIK 1998-1997 CHŁOPCY
I miejsce: Wójcik Jakub- GIM. 1
II miejsce: Głowacz Paweł- GIM 1
III miejsce: Fajkowski Dawid- GIM 1

Klasyfikacja zespołowa:
I miejsce: Gimnazjum nr 1 w Twardogórze
II miejsce: Szkoła Podstawowa w Międzyborzu
III miejsce: Klub Sportowy Zorza Niemil

O godzinie 12.00 rozpoczął się Bieg Główny w którym wystartowało 133 uczestników w tym z Polski, Ukrainy, a nawet jeden uczestnik z Keni. Kobiety startowały na dystansie 5 km, a mężczyźni 10 km. Uczestnicy zapisani do 10 września otrzymali pamiątkową koszulkę oraz medal.

Klasyfikacja końcowa Biegu Głównego:

KATEGORIA OPEN KOBIETY
I miejsce: Kuzubova Tetiana – SK Kovel Ukraina
II miejsce: Lekonkova Natalia – CKG Ukraine
III miejsce: SK Kovel Ukraina
IV miejsce: Polek – Duraj Kornelia – LUKS Żórawina
V miejsce: Rybacka Joanna – MKS HERMES GRYFINO
VI miejsce: Ukleja Monika – Ostrów Wielkopolski

KATEGORIA OPEN MĘŻCZYŹNI
I miejsce: Shegumo Yared – KB SPORTING Warszawa
II miejsce: Limo Sammy – Kenia
III miejsce: Kern Artur – UNIA Hrubieszów
IV miejsce: Okseniuk Sergii – Rudnik Ukraina
V miejsce: Put Janusz – Wrocław
VI miejsce: Gronostaj Grzegorz – OPERA SOFTWARE Wrocław

KATEGORIA K 16
I miejsce: Polańska Anna – Lubiąż
II miejsce: Modrzejewska – I LO Ostrów Wielkopolski

KATEGORIA M 16
I miejsce: Karkoszka Marcin – ORKAN Ostrzeszów
II miejsce: Rządczyk Marek – Białe Błoto
III miejsce: Hrydczuk Łukasz – UGKS Odra Brzeg

KATEGORIA K 20
I miejsce: Werner Katarzyna – FINISZ Kalisz
II miejsce: Kuś Katarzyna – Twardogóra
III miejsce: Gronostaj Beata – OPERA SOFTWARE Wrocław

KATEGORIA M 20
I miejsce: Rak Paweł – KS Smolna
II miejsce: Velychko Vadim – SK Kovel – Ukraina
III miejsce: Basiński Piotr – VAN PUR Wrocław

KATEGORIA K 30
I miejsce: Twardochleb Barbara – Dobrzykowice
II miejsce: Woźniak Dorota – Florian Chojnice
III miejsce: Krawczyk Małgorzata – Milicz

KATEGORIA M 30
I miejsce: Blahodir Youri – Finisz Kalisz – Ukraina
II miejsce: Olszyna Łukasz – Nowa Nadzieja Kalisz
III miejsce: Kielin Grzegorz – Active Life Polkowice

KATEGORIA K 40
I miejsce: Cych Ewa – Twardogóra
II miejsce: Lenda Jolanta – Twardogóra
III miejsce: Hazubska Anna – LZS Trzebnica

KATEGORIA M 40
I miejsce: Siemaszko Jerzy – LUKS Żórawina
II miejsce: Taczka Piotr – Runking Ostrów Wielkopolski
III miejsce: Hazubski Andrzej – LZS Trzebnica

KATEGORIA K 50
I miejsce: Czerniak Elżbieta – KB Maratończyk
II miejsce: Łabuz Ea – WKB Piast Wrocław
III miejsce: Sobczak Renata – KB Lupus Oleśnica

KATEGORIA M 50
I miejsce: Kiełczewski – Biegajrazemznami.pl
II miejsce: Płochocki Ryszard – Supermaraton Kalisz
III miejsce: Świtoń Marian – T.G. Sokół Bukownica

KATEGORIA K 70
I miejsce: Rosińska Janina

KATEGORIA M 60
I miejsce: Filipczak Stefan – KB Kosynier Września
II miejsce: Czerniak Henryk – KB Maratończyk
III miejsce: Pawlik Zygmunt – Oława

KATEGORIA M 70
I miejsce: Fus Jan – WKB Piast Wrocław
II miejsce: Puszczewicz Zenon – KB Lupus Oleśnica
III miejsce: Jabłoński Andrzej – TKKF Relaks Kalisz

KATEGORIA Nordic Walking Kobiety
I miejsce: Put Beata – Wrocław
II miejsce: Jakoszyńska – Zorza Niemil
III miejsce: Kowal iwona – Zorza Niemil

KATEGORIA Nordic Walking Mężczyźni
I miejsce: Werner Robert – Maraton Turek
II miejsce: Werner Piotr – Maraton Turek
III miejsce: Modrzejewski Roman – Kings of Metal

KATEGORIA Wózki Kobiety
I miejsce: Kaczmarczyk Ewa – Handcykling.pl

KATEGORIA Wózki Mężczyźni
I miejsce: Banok Kamil – handcykling.pl

KATEGORIA Niepełnosprawni Kobiety
I miejsce: CZerniak Elżbieta – KB Maratończyk Kołaczkowo

KATEGORIA Niepełnosprawni Mężczyźni
I miejsce: Werner Czesław – Florian Chojnice
II miejsce: Łoziński Wojciech – Ultra Speed Kwezal
III miejsce: Ignasiak Jan – Błyskawica Sieradz

SZCZEGÓŁOWE WYNIKI BIEGU GŁÓWNEGO



Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/robert66/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757 Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/robert66/public_html/wp-content/plugins/cookie-law-info/public/modules/script-blocker/script-blocker.php on line 490