II Przegląd Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej

Przywitał wszystkich uczestników pierwszego dnia eliminacji: opiekunów, rodziców i dziadków oraz jury w składzie: Stanisław Miśkiewicz, Andrzej Kowalczyk i Kazimierz Cichoń . Tego dnia zaprezentowały się przedszkolaki, uczniowie klas I i III oraz gimnazjaliści. W sumie tego dnia wystąpiło 42 zgłoszonych podmiotów wykonawczych (soliści, kwintety, oktety, kwartety, duety i septet). Natomiast drugiego dnia eliminacji 16.11.2011 r. wystąpiło 24 podmiotów wykonawczych (soliści, trio, sekstet, zespół wokalny i chór) w kategori: uczniowie szkół podstawowych klas IV – VI oraz powyżej 16 lat. W sumie 184 uczestników zaprezentowało się w ciągu tych dwóch dni na scenie w „Moszycach”. W piatek 18.11.2011 r. o godzinie 16.00 odbył się Koncert finalistów, na którym po raz drugi zaprezentowali się najlepsi, oraz którym zostały wręczone pamiątkowe puchary przez Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra Jana Dżugaja i Przewodniczącego Rady Miejskiej w Twardogórze Stanisława Adamskiego. W tym dniu nie zarakło także licznej publiczności, którą stanowili najbliźsi uczestników, oraz Twardogórzanie.


WYNIKI – KOLEJNOŚĆ ODBIORU WYRÓŻNIEŃ I NAGRÓD.

Grupa wiekowa: PRZEDSZKOLE
II miejsce – Zuzanna Żurawka – Miejskie Przedszkole z Oddziałem Małego Dziecka w Twardogórze (Małgorzata Radomska, Alicja Wesołowska)
I miejsce ex aequo – Kamila Bilska – Miejskie Przedszkole z Oddziałem Małego Dziecka w Twardogórze  ( Agata Jesionka, Elżbieta Bajcar-Szierok)
I miejsce ex aequo – Katarzyna Orlikowska- Miejskie Przedszkole z Oddziałem Małego Dziecka w Twardogórze ( Małgorzata Radomska, Alicja Wesołowska)
Wyróżnienie -Pięciolatki – Miejskie Przedszkole z Oddziałem Małego Dziecka w Twardogórze  (Ewa Góral, Dorota Jankowska)
III miejsce – Jagoda Bartecka, Zofia Galert, Karolina Prymas, Zuzanna Żurawka – Miejskie Przedszkole z Oddziałem Małego Dziecka w Twardogórze ( Małgorzata Radomska, Alicja Wesołowska)
II miejsce ex aequo   – Maciej Iwaszko, Katarzyna Orlikowska – Miejskie Przedszkole z Oddziałem Małego Dziecka w Twardogórze (Małgorzata Radomska, Alicja Wesołowska)
II miejsce ex aequo – Maria Babij, Dagmara Bieracka, Aleksandra Kamzol, Amelia Michałowska, Zuzanna Pietrzykowska – Miejskie Przedszkole z Oddziałem Małego Dziecka w Twardogórze (Barbara Cyga, Agata Dżugaj)
I miejsce ex aequo – Kamila Bilska, Jan Gońda  – Miejskie Przedszkole z Oddziałem Małego Dziecka w Twardogórze (Agata Jesionka, Elżbieta Bajcar-Szierok)
I miejsce ex aequo – Zespół wokalny  –  Miejskie Przedszkole z Oddziałem Małego Dziecka w Twardogórze ( Halina Bernacka)

Grupa wiekowa: SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY I – III
Wyróżnienie – Emilia Witczak – SP 1 Twardogóra ( Halina Ślusarek)
Wyróżnienie – Karolina Gierszon – SP Goszcz (Małgorzata Śniegulska)
Wyróżnienie – Oliwia Rumińska – SP Grabowno W.  (Anna Dżugaj)
Wyróżnienie – Marcel Rybczyński – SP Grabowno W.  (Anna Dżugaj)
Wyróżnienie – Agata Moczulska – SP Grabowno W.  (Anna Dżugaj)
III miejsce ex aequo  – Julia – SP Goszcz (Małgorzata Śniegulska)
III miejsce ex aequo  – Jagoda Ślusarek – SP Goszcz (Ewa Kałandziak)
III miejsce ex aequo  – Marta Wajda –  SP 1Twardogóra  (Halina Ślusarek)
II miejsce ex aequo  – Miriam Witiw – SP 1Twardogóra (Halina Ślusarek)
II miejsce ex aequo  – Julia Hłądzyńska – SP 1Twardogóra (Halina Ślusarek)
II miejsce ex aequo  – Natalia Antas – GOSiR Twardogóra (Robert Orlikowski)
I miejsce ex aequo  – Oliwia Komór  – SP 1Twardogóra (Halina Ślusarek)
I miejsce ex aequo  – Milena Gawin  –  SP 1 Twardogóra (Halina Ślusarek)
Wyróżnienie –  Zuzanna Bedka, Oliwia Górowska –  SP Grabowno W. (Anna Dżugaj)
III miejsce – Pierwszaki – SP Grabowno W. ( Anna Dżugaj)
II miejsce – Maksymilian Cych, Mikołaj Cych, Szymon Pawełka, Dawid Krawczyk – SP 2 Twardogóra (Barbara Franc)
I miejsce – Julia Fajkowska, Monika Głowacz, Jagoda Korzeniowska, Julia Pawlak, Zofia Woźniak – SP 2 Twardogóra  (Barbara Franc)

Grupa wiekowa: SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY IV-VI:
Wyróżnienie –  Julia Franczak – SP 1 Twardogóra (Halina Ślusarek)
Wyróżnienie – Marcelina Pluta – SP 1 Twardogóra (Halina Ślusarek)
Wyróżnienie – Wiktoria Krasuska  – SP Goszcz  (Małgorzata Śniegulska)
Wyróżnienie – Stanisław Adamowski  – SP Goszcz  (Małgorzata Śniegulska)
Wyróżnienie – Magdalena Gojny  – SP  Grabowno W.  (Anna Dżugaj)
Wyróżnienie – Klaudia Lorenc – SP  Grabowno W.  (Anna Dżugaj)
III miejsce ex aequo –  Bartosz Nowak – SP 1 Twardogóra  (Halina Ślusarek
III miejsce ex aequo – Alicja – SP 1 Twardogóra (Halina Ślusarek)
II miejsce ex aequo – Patryk –  SP 1 Twardogóra  (Halina Ślusarek)
II miejsce ex aequo – Agata Różańska – SP  Grabowno W.   (Anna Dżugaj)
I miejsce ex aequo – Michał Jasiak – SP 1 Twardogóra  (Halina Ślusarek)
I miejsce ex aequo – Marta Obiegło – SP Goszcz    (Małgorzata Śniegulska)
III miejsce – Projekt  – SP Grabowno W. (Anna Dżugaj)
II miejsce – Katarzyna Dulik +chórek Aleksandra Borecka, Julia Daniliszyn, Magdalena Dydacka, Agnieszka Mazurek, Dżesika Promna – SP 2 Twardogóra (Barbara Franc)
I miejsce – Klaudia Grygotowicz, Karolina Kocik, Karolina Ogrodnik, Nikola Patela, Agnieszka Szturyło, Natalia Witiw  – SP 2 Twardogóra (Barbara Franc)

Grupa wiekowa: GIMNAZJUM
Wyróżnienie – Klaudia Szewczyk – Gimnazjum nr 1 Twardogóra (Monika Juszczak)
Wyróżnienie – Paweł Kuriata  –  Gimnazjum nr 1 Twardogóra  (Monika Juszczak)
III miejsce ex aequo – Kornelia Woźniak – Gimnazjum nr 1 Twardogóra  (Monika Juszczak)
III miejsce ex aequo – Adrianna Smolis  – Gimnazjum nr 1 Twardogóra  (Monika Juszczak)
III miejsce ex aequo – Klaudia Pawluk – Gimnazjum nr 1 Twardogóra  (Monika Juszczak)
II miejsce ex aequo – Agata Głowacz – Gimnazjum nr 1Twardogóra (Monika Juszczak)
II miejsce ex aequo – Aleksandra Kozłowska – Społeczne Ognisko Muzyczne Allegretto w Twardogórze (Paweł Grobelny)
II miejsce ex aequo – Maja Olszańska –  GOSiR Twardogóra (Robert Orlikowski)
I miejsce ex aequo – Monika Federyszyn    – Gimnazjum nr 1 Twardogóra ( Monika Juszczak)
I miejsce ex aequo – Agnieszka – Gimnazjum nr 1 Twardogóra    ( Monika Juszczak)
I miejsce ex aequo – Patrycja Szewczyk  – GOSiR Twardogóra ( Robert Orlikowski)
I miejsce – Zespół wokalny – Gimnazjum nr 1 Twardogóra  (Monika Juszczak)

Grupa wiekowa: POWYŻEJ 16 lat
I miejsce ex aequo – Marta Warszawska – GOSiR Twardogóra (Robert Orlikowski)
I miejsce ex aequo – Daria Kleszcz – Społeczne Ognisko Muzyczne Allegretto w Twardogórze (Paweł Grobelny)
I miejsce – Grabowianie  – GOSiR Twardogóra (Robert Orlikowski)
GRAND PRIX  –  Twardogórzanie  – SP 1 Twardogóra (Halina Ślusarek)

ZDJĘCIA

Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up