Lodowisko

Wirtualny spacer

Weź udział w wirtualnym spacerze po Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Twardogórze.

Ale to już było

Relacje z imprez kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych.

Znani i lubiani

Czyli goście i osobistości kultury i sportu, którzy odwiedzili GOSiR.

http://gosir.twardogora.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/279004wirtualny_spacer.jpg http://gosir.twardogora.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/832294ale_to_juz_bylo.jpg http://gosir.twardogora.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/379138znani_i_lubiani.jpg
Strona główna

Twardogóra - bliżej niż myślisz

Więcej…Oto pierwszy filmowy klip promujący naszą gminę. Spoglądając na ziemię twardogórską oczami przyjezdnych, łatwiej dostrzec i docenić jakże wiele jej walorów, z których możemy być dumni. Ten blisko 2,5 minutowy film ukazuje między innymi najatrakcyjniejsze miejsca naszej Gminy, które są gwarancją udanego wypoczynku, udanej zabawy, czy efektywnej rekreacji - szczególnie dla całej rodziny, czy grupy przyjaciół.
Zmieniony ( Poniedziałek, 09 Październik 2017 14:20 ) Więcej…
 

XXIV OMPF PZTF

Więcej…Zapraszamy na XXIV Otwarte Mistrzostwa Polski Freestyle, oficjalny turniej Polskiego Związku Tańca Freestyle pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra, który odbędzie się w dniach 17, 18 i 19 listopada 2017 r. w hali sportowo-widowiskowej GOSiR-u w Twardogórze przy ul. Wrocławskiej 39.
Zmieniony ( Czwartek, 05 Październik 2017 08:54 )
 

XXIV OMPF IDO

Więcej…Zapraszamy na XXIV Otwarte Mistrzostwa Polski Freestyle, oficjalne turnieje International Dance Organization pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra, które odbędą się w dniach 18 i 19 listopada 2017 r. w hali sportowo-widowiskowej GOSiR-u w Twardogórze przy ul. Wrocławskiej 39.
 
Zmieniony ( Czwartek, 05 Październik 2017 13:57 )
 
Strona 1 z 4
banner_bip

banner facebook

banner_kapielisko
banner_noclegi
banner_zgrupowania
zajęcia stałe
regulaminy i karty zgłoszeń
sport szkolny
szlaki turystyczne
mapa gminy
twardogora.pl