Lodowisko

Wirtualny spacer

Weź udział w wirtualnym spacerze po Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Twardogórze.

Ale to już było

Relacje z imprez kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych.

Znani i lubiani

Czyli goście i osobistości kultury i sportu, którzy odwiedzili GOSiR.

http://gosir.twardogora.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/279004wirtualny_spacer.jpg http://gosir.twardogora.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/832294ale_to_juz_bylo.jpg http://gosir.twardogora.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/379138znani_i_lubiani.jpg
Strona główna Zakończono i podsumowano Halowy Turniej Tenisa.

Zakończono i podsumowano Halowy Turniej Tenisa.

2W dość nietypowy sposób w sobotę 6 czerwca zakończono, podsumowano i wręczono nagrody Halowego deblowego Turnieju Tenisa. Ostatni mecz rozegrano już na kortach ziemnych Twardogórskiego GOSiR-u po przerwie spowodowanej epidemią w kraju. Choć pierwsze trzy miejsca zostały wcześniej rozstrzygnięte, to uroczyste zakończenie przeprowadzono podczas sobotniego ostatniego meczu. Szczegóły - otwórz wiecej.
1. miejsce zajął debel: Sławomir Obiegło i Zbigniew Olszański, 2. miejsce: Jerzy Bernacki i Tomasz Krasicki, a 3. miejsce: Wiesław Dzięgielewski i Adam Antos.
Dekoracji dokonał Paweł Czuliński – Burmistrz Miasta i Gminy Twardogóra w obecności Alojzego Kuliga – Prezesa TKKF. Wszyscy uczestnicy w międzyczasie skorzystali z poczęstunku w postaci tortu w kształcie boiska tenisowego, który przygotował Zbigniewa Trzepadłek. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji już zaprasza do zapisów na kolejne rozgrywki w ramach Twardogórskiej ligi tenisa, która będzie realizowana zarówno w singlu, jak i deblu. Szczegóły i regulamin zostaną opublikowane w najbliższym czasie.
mt_ignoremt_ignoremt_ignoremt_ignoremt_ignoremt_ignoremt_ignore
 
Zmieniony ( Wtorek, 09 Czerwiec 2020 10:27 )  

banner_bip

banner_bip

banner facebook

banner delfinek

banner_kapielisko

banner_noclegi

banner_zgrupowania

zajęcia stałe

regulaminy i karty zgłoszeń

sport szkolny

szlaki turystyczne

mapa gminy

twardogora.pl