Lodowisko

Wirtualny spacer

Weź udział w wirtualnym spacerze po Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Twardogórze.

Ale to już było

Relacje z imprez kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych.

Znani i lubiani

Czyli goście i osobistości kultury i sportu, którzy odwiedzili GOSiR.

http://gosir.twardogora.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/279004wirtualny_spacer.jpg http://gosir.twardogora.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/832294ale_to_juz_bylo.jpg http://gosir.twardogora.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/379138znani_i_lubiani.jpg
Strona główna Twardogóra strzela!

Twardogóra strzela!

Twardogora strzelaW ramach współpracy Gminy Twardogóra, Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Twardogórze oraz Wilczej Watahy od 15 września 2020 r. na strzelnicy pneumatycznej hali sportowo- widowiskowej w Twardogórze przy ul. Wrocławskiej 39 będą odbywać się treningi strzeleckie prowadzone przez trenerów Wilczej Watahy.
Nadarza się więc idealna okazja do poznania kulisów tego sportu, podniesienia formy i umiejętności oraz ciekawego spędzenia wolnego czasu. Zajęcia są częścią programu popularyzacji sportów strzeleckich w regionie i przeznaczone są głównie dla dzieci i młodzieży szkolnej. Dla tych adeptów sztuki dziurawienia tarcz będą więc zupełnie bezpłatne, ale starszaki i dorośli strzelcy również będą bardzo mile widziani. Spotkania ze sportem na strzelnicy będą odbywać się cyklicznie w każdy wtorek i czwartek od godziny 16.00 do 18.00. Urzędnicy Miejscy oraz Dyrekcja Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Twardogórze zadbałi o powstanie nowoczesnej, dobrze wyposażonej strzelnicy. Wilki będą dbać o treningi, które przeniosą chętnych w świat sportu, dające satysfakcję i przede wszystkim świetną zabawę. Wszystkich chętnych, entuzjastów i fanów strzelectwa serdecznie zapraszamy od wtorku 15.09. Do zobaczenia na osi. Szczegóły oraz zapisy tel.: 609 846 414.
mt_ignore
Zmieniony ( Piątek, 04 Wrzesień 2020 14:07 )  

banner_bip

banner_bip

banner facebook

banner delfinek

banner_kapielisko

banner_noclegi

banner_zgrupowania

zajęcia stałe

regulaminy i karty zgłoszeń

sport szkolny

szlaki turystyczne

mapa gminy

twardogora.pl