Wirtualny spacer

Weź udział w wirtualnym spacerze po Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Twardogórze.

Ale to już było

Relacje z imprez kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych.

Znani i lubiani

Czyli goście i osobistości kultury i sportu, którzy odwiedzili GOSiR.

http://gosir.twardogora.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/279004wirtualny_spacer.jpg http://gosir.twardogora.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/832294ale_to_juz_bylo.jpg http://gosir.twardogora.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/379138znani_i_lubiani.jpg
Strona główna Podsumowanie lig tenisa.

Podsumowanie lig tenisa.

zdjęcie nr 1Tenisiści zakończyli rozgrywki w dwóch ligach singla i par deblowych. Ligi miały charakter otwarty i rozpoczęły się 30 czerwca. Na pięknie położonych twardogórskich kortach rozegrano łącznie 44 mecze, do których przystąpiło 24. uczestników. Szczegóły - otwórz więcej.
W I lidze rozgrywki singlowe zdecydowanie zwyciężył (tracąc tylko 2 sety) - Krzysztof Obiegło, wyprzedzając Wiesława Dzięgielewskiego i Sławomira Obiegło (swojego ojca). W II lidze singla wygrał Tomasz Sopoliński, przed Pawłem Olszańskim i Aleksandrem Królem.
W rozgrywkach deblowych w I lidze zwyciężyła para Sławomir Obiegło i Zbigniew Olszański, wyprzedzając Tomasza Krasickiego i Wojciecha Antosa. Trzecie miejsce w tych rozgrywkach zajęli Wiesław Dzięgielewski z Krzysztofem Obiegło. Natomiast w II lidze zwycięską parą został Jerzy Stekiel i Paweł Kuczyński, wyprzedzając Sławomira Janasa i Pawła Olszańskiego oraz rodzinny duet - Aleksander i Mateusz Król.
Najmłodszym uczestnikiem rozgrywek w tym sezonie był 10-letni Antoni Pelc, a najstarszym - Jerzy Stekiel. Organizatorem rozgrywek był Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji. Mimo, że tegoroczne ligi wróciły po wielu latach przerwy, przeciągnęły bardzo wielu uczestników. Miejmy nadzieję, że staną się tradycją wśród uprawiających tę dyscyplinę w naszej gminie.
Poniżej podajemy pełne wyniki.
mt_ignore
mt_ignore
 

banner_bip

banner_bip

banner facebook

banner delfinek

banner_lodowisko

banner_noclegi

banner_zgrupowania

zajęcia stałe

regulaminy i karty zgłoszeń

sport szkolny

szlaki turystyczne

mapa gminy

twardogora.pl