Kabaret "BZIK" i rozstrzygnięcie konkurs plastyczny

Nasze pociechy oprócz pogadanki na temat Świat Wilkanocnych i zdobieniu jaj,  brały udział w przygotowanych podczas spektaklu dwóch konkurencjach: „Ozdabianie jajek” czyli malowaniu na balonie jak najpięknieszych i orginalniejszych wzorów oraz „Formowanie z wafelka krztałtu jajka”. Również starsi widzowie, czyli rodzice i opiekunowie mieli okazję zmierzyć się ze sobą podczas kokurencji „Ubijanie białka na czas”.

W tym dniu także została rostrzygnięta III Edycja Wielkanocnego konkursu plastycznego pt. „Symbole Wielkanocne”, którego tematem przewodnim było wielkanocne zwierzątko (baranek, zajączek, kurczaczek ). Na konkurs wpłynęło 234 prace z różnych placówek naszej gminy. Jury w składzie Hanna Franc, Maria Knefel, Maria Adamów, Alina Stelmaszek, Genowefa Kuszyk, Kazimiera Pruska, Izabela Pyrkowska dokonało wyboru najładniejszych prac i przyznało 56 nagród w dwóch kategoriach: prace przestrzenne i prace płaskie. Jury w wyborze prac plastycznych zwróciło uwagę na nawiązanie do tradycji Świąt Wielkanocnych, pomysłowość wykonanej pracy, staranności, samodzielność i wrażenia artystycznego.

KLASYFIKACJA
PRACE PRZESTRZENNE

Przedszkole
I – Maja Obiegło – Niepubliczne Przedszkole Sióstr Opatrzności Bożej

I – Julia Pacholska- Przedszkole Twardogóra
II – Marika Patela – Kółko Plastyczne GOSiR
II- Nadia Knefel- Przedszkole Twardogóra
III- Wiktor Czerniawski- Przedszkole Twardogóra
III- Grzegorz Janas – Przedszkole Twardogóra

klasy 0 – III
I -Julia Durman – Świetlica Środowiskowa w Sosnówce

I -Karolina Kowalska – SP Goszcz
II- Karol Maślanka – SP Goszcz
II- Kamil Kołodziej – SP Goszcz
III- Amelia Noga – SP Grabowno Wielkie
III -Julian Żurawka – SP II
III- Katarzyna Sijka – SP II

Wyróżnienie
Marta Małaniak – SP Goszcz

Katarzyna Tomczuk -SP Grabowno Wielkie
Julia Wach – SP II Twardogóra
Jagoda Korzeniowska – SP II Twardogóra
Maja Juszczak – SP II Twardogóra
Nikodem Gałka – SP Goszcz
Mikołaj Matusiak – Przedszkole Twardogóra
Martyna Wyglądacz – SP II Twardogóra
Paulina Kozieł -SP Grabowno Wielkie
Nikodem Wolf – SP II Twardogóra


klasy IV – VI
I -Marcin Zagrodnicki – SP Goszcz

I- Julia Kowalczyk – Kółko Plastyczne GOSiR
II- Hubert Sobczyński – Świetlica Środowiskowa Sosnówka
III -Natalia Cieciuch – SP II Twardogóra
III- Ewelina Chmiel -SP Goszcz

Wyróżnienie
Stanisław Adamowski – SP Goszcz

Anita Kocemba – Świetlica Środowiskowa w Sosnówce
Ewelina Ziólkowska – Świetlica Środowiskowa w Twardogórze

Gimnazjum
Wyróżnienie -Dawid Tomczuk
Wyróżnienie- Sylwia Pawelecki


PRACE PŁASKIE

Przedszkole
I- Zuzanna Marek – Przedszkole Twardogóra
II- Monika Szewczyk – Niepubliczne Przedszkole Sióstr Opatrzności Bożej
II- Dagmara Garbolińska – SP Goszcz
III- Mateusz Cyga
III-Nina Laskowska – SP Goszcz

klasy 0 – III
I- Laura Gradowska- SP II Twardogóra
I- Dawid Lamentowicz – Przedszkole
II -Mateusz Moczulski – SP Grabowno Wielkie
III -Maciej Łysek – SP II Twardogóra
III – Olga Majdzik – Świetlica Środowiskowa w Twardogórze

Wyróżnienie
Jolanta Szypa – – SP II
Brajan Kita – SP Goszcz Twardogóra
Alicja Staszewska – SP II Twardogóra
Weronika Leguła -Przedszkole Twardogóra
Marta Pietrzyk – SP Grabowno Wielkie
Szymon Górkowy – SP Grabowno Wielkie
Amelia Pecan – SP II Twardogóra
Hanna Babij – SP II Twardogóra
Piotr Kowalski – Przedszkole Twardogóra
Julia Muzyka – SP II Twardogóra
Amelia Janik – SP Goszcz

klasy IV – VI
I -Daria Brąś – Świetlica SP II Twardogóra

II -Wiktoria Krosuska – Świetlica Środowiskowa Nowa Wieś

Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up