Małe Euro 2012

I DZIEŃ ZMAGAŃ W TURNIEJU
REPREZENTACJE w kategorii klas I-III szkół podstawowych

„Polska”

1. Sopoliński Alan
2. Franczak Filip
3. Grabowski Mateusz
4. Grabowski Patryk
5. Sopoliński Tobiasz

6. Gierus Mateusz

„Włochy”
1. Ladra Gracjan
2. Sopoliński Błażej
3. Miler Konrad
4. Bubiński Adam
5. Kuś Michał
6. Pawlak Kacper
„Hiszpania”
1. Budzowski Hubert
2. Miler Kacper
3. Janik Piotr
4. Łysek Maciej
5. Chrzanowski
6. Dryka Jakub
„Portugalia”
1. Kowalczyk Tomasz
2. Pokrywka Wiktor
3. Górecki Michał
4. Skoczylas Igor
5. Radomski Błażej

Wyniki poszczególnych spotkań
Włochy-Polska 1:1
Hiszpania- Portugalia 2:2
Włochy-Portugalia 0:2
Hiszpania-Polska 1:0
Hiszpania- Włochy 3:3
Polska-Portugalia 3:1

klasyfikacja końcowa
1. Hiszpania
2. Polska
3. Portugalia
4. Włochy
{vsig}obiekty_sportowe/male_euro{/vsig}
II DZIEŃ ZMAGAŃ W TURNIEJU
REPREZENTACJE w kategorii IV-VI szkół podstawowych

„Polska”
1. Michno Michał
2. Budzowski Jakub
3. Gąsior Krystian
4. Michalak Wojciech
5. Sopoliński Alan
6. Jarząb Krystian
7. Grabowski Mateusz
8.Marków Aleksander
„Niemcy”
1. Puszyński Robert
2. Antas Mateusz
3. Naborczyk Bartosz
4. Niklewicz Michał
5. Mularczyk Kacper
6. Ladra Gracjan
7. Modrzyński Jakub
8. Nowak Bartosz
„Portugalia”
1. Kowalczyk Tomasz
2. Kowalczyk Bartosz
3. Pluta Tomasz
4. Naborczyk Tomasz
5. Janik Franciszek
6. Budzowski Hubert
7. Kramur Adrian
„Hiszpania”
1. Janiszewski Oskar
2. Kaczmarek Brajan
3. Możdżech Paweł
4. Włach Dawid
5. Wójcik Dawid
6. Wójcik Michał
7. Głowienkowski Kacper
8. Gościniak Patryk

Wyniki poszczególnych spotkań:
Hiszpania-Niemcy 5:0
Polska-Portugalia 2:0
Hiszpania-Portugalia 8:0
Polska-Niemcy 4:0
Niemcy-Portugalia 1:2
Polska-Hiszpania 4:2
Klasyfikacja końcowa:
1. Polska
2. Hiszpania
3. Portugalia
4. Niemcy
III DZIEŃ ZMAGAŃ W TURNIEJU
REPREZENTACJE w kategorii szkół gimnazjalnych

” Irlanidia”

1. Jakub Mucha

2. Szymn Gabrielski

3. Eryk Prokopowicz

4. Krzysztof Kasprzyk

5. Michał Nowak

6. Piotr Jażdżewski

 


„Włochy”

1. Krystian Jarząb

2. Jakub Budzowski

3. Adrian Wilk

4. Dominik Jędryczko

5. Dominik Pokrywka

6. Damian Wilk

7. Adrian Mazur

8. Przemysław Strzech

„Portugalia”

1. Bartłomiej Warszawski

2. Krystian Szczepaniak

3. Bartosz Kanak

4. Rafał Bednarski

5. Miachał Baran

6. Michał Walaszczyk

7. Adrian Stawicki


 

 


„Polska”

1. Piotr Lizak

2. Dawid Fajkowski

3. Maciej Pitek

4. Filip Piórek

5. Michał Nowak

6. Mateusz Matysiak

7. Damian Kocemba

 

 

 


Wyniki poszczególnych spotkań
Polska – Portugalia 7:0
Włochy – Irlandia 0:2
Polska – Irlandia 7:0
Włochy – Portugalia 1:6
Polska – Włochy 5:1
Portugalia – Irladnia 2:3

Klasyfikacja końcowa:
1. Polska
2. Irlandia
3. Portugalia
4. Włochy
W konkursie strzeleckim zwyciężyli Jakub Mucha i Adrian Stawicki.
Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up