Mecz Polska - Brazylia w piłce siatkowej mężczyzn

Drużyny Polski i Brazylii w ramach ostatniej fazy swoich przygotowań przed kairskimi mistrzostwami, zaplanowały rozegranie ze sobą trzech meczów sparingowych: w Jelczu-Laskowicach (w sobotę, 12 sierpnia), w Twardogórze (w niedzielę, 13 sierpnia) i w Wałbrzychu (15 sierpnia o godz. 19:00).
Zarówno rozgrywane właśnie mecze sparingowe, jak i mecze w Kairze, rozgrywane będą wg nowych zasady: do czterech zwycięskich setów po 15 punktów w każdym, bez przerwy technicznej. Po wykonaniu zagrywki zawodnik będzie musiał wylądować przed linią dziewiątego metra.
Siatkarski pojedynek Polski i Brazylii zawsze dostarcza kibicom sporo sportowych emocji. Podobnie było w Twardogórze, czego dowodem była wspaniała atmosfera na trybunach. Po zwycięskim meczu reprezentanci Polski podziękowali kibicom wspierającym ich rywalizację w twardogórskiej hali GOSiR.
Polska – Brazylia 4:1 (15:12, 15:7, 15:10, 10:15, 15:12)
Skład reprezentacji Polski: Marcin Komenda, Kamil Semeniuk, Marcin Kania, Jarosław Mucha, Paweł Halaba, Rafał Szymura, Mateusz Czunkiewicz (libero) oraz Bartłomiej Lipiński, Jan Firlej i Dominik Depowski.
źródło: twardogora.pl
Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up