Mistrzostwa Powiatu w LA

Na stadionie lekkoatletycznym przy GOSiRze odbyły się Mistrzostwa Powiatu w LA. W zawodach wzięli udział uczniowie klas I i III. Naszą Gminę reprezentowały szkoły SP 1 (I klasy) oraz SP 2 (II klasy). Uczestnicy rywalizowali w trzech konkurencjach: rzut piłeczką palantową, skok w dal oraz bieg na dystansie 60 m. Celem zawodów było wyłonienie najlepszej szkoły w powiecie, która awansuje do kolejnego etapu zawodów. W skład reprezentacji szkół wchodziło 5 dziewczynek i 5 chłopców. W zawodach wystartowało 90 uczestników. Po dokonaniu podsumowania w klasach I najlepsza okazała się  Szkoła Podstawowa nr 6 w Oleśnicy, kolejne miejsca 2. Szkoła Podstawowa nr 7 w Oleśnicy, 3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Twardogórze oraz 4. Szkoła Podstawowa w Ligocie Polskiej.

W klasach II zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy, 2. Szkoła Podstawowa nr 6 w Oleśnicy, 3. Szkoła Podstawowa nr 2 w Twardogórze, 4. Szkoła Podstawowa w Ligocie Polskiej, 5. Szkoła Podstawowa nr 1 w Twardogórze.

Wszystkie szkoły otrzymały dyplomy, a zdobywcy pierwszych trzech miejsc pamiątkowe medale.

Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/robert66/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757 Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/robert66/public_html/wp-content/plugins/cookie-law-info/public/modules/script-blocker/script-blocker.php on line 490