IV Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek

Zdjęcia

KONCERT LAUREATÓW

WYNIKI – KOLEJNOŚĆ ODBIORU NAGRÓD I WYRÓŻNIEŃ

Grupa wiekowa: przedszkole

1. Jan Gońda III miejsce ex aequo Miejskie Przedszkole z Oddziałem Małego Dziecka w Twardogórze (Agata Jesionka, Elżbieta Bajcar-Szierok)

2. Kamila Bilska III miejsce ex aequo Miejskie Przedszkole z Oddziałem Małego Dziecka w Twardogórze (Agata Jesionka, Elżbieta Bajcar-Szierok)

3. Zuzanna Żurawka II miejsce ex aequo Miejskie Przedszkole z Oddziałem Małego Dziecka w Twardogórze (Małgorzata Radomska, Alicja Wesołowska)

4. Mikołaj Matusiak II miejsce ex aequo Miejskie Przedszkole z Oddziałem Małego Dziecka w Twardogórze (Halina Bernacka, Lidia Karkoszka)

5. Damian Bogusławski I miejsce ex aequo Miejskie Przedszkole z Oddziałem Małego Dziecka w Twardogórze (Agata Jesionka, Elżbieta Bajcar-Szierok)

6. Katarzyna Orlikowska I miejsce ex aequo Miejskie Przedszkole z Oddziałem Małego Dziecka w Twardogórze (Małgorzata Radomska,Alicja Wesołowska)

7. Gwiazdeczki wyróżnienie Przedszkole Niepubliczne Sióstr Opatrzności Bożej w Twardogórze (s. Tadeusza Widz, s. Aneta Podczasiak)

8.Mikołajki wyróżnienie Miejskie Przedszkole z Oddziałem Małego Dziecka w Twardogórze (Małgorzata Radomska, Alicja Wesołowska)

9. Wesoła gromadka III miejsce Miejskie Przedszkole z Oddziałem Małego Dziecka w Twardogórze (Halina Bernacka,

Lidia Karkoszka)

10. Kolędnicy II miejsce ex aequo Miejskie Przedszkole z Oddziałem Małego Dziecka w Twardogórze (Małgorzata Radomska, Alicja Wesołowska)

11. Mędrcy świata II miejsce ex aequo Przedszkole Niepubliczne Sióstr Opatrzności Bożej w Twardogórze (s. Tadeusza Widz,s. Aneta Podczasiak)

12. Wesołe nutki I miejsce ex aequo Miejskie Przedszkole z Oddziałem Małego Dziecka w Twardogórze (Agata Jesionka, Elżbieta Bajcar-Szierok)

13. Kwartet I miejsce ex aequo Miejskie Przedszkole z Oddziałem Małego Dziecka w Twardogórze (Halina Bernacka,

Lidia Karkoszka)

Grupa wiekowa: szkoła podstawowa klasy I-III

14. Julia Hłądzyńska wyróżnienie SP 1 Twardogóra (Halina Ślusarek)

15.Julia Kędzia wyróżnienie SP Goszcz (Małgorzata Śniegulska)

16.Natalia Antas III miejsce ex aequo GOSiR Twardogóra (Robert Orlikowski)

17. Milena Gawin III miejsce ex aequo SP 1 Twardogóra (Halina Ślusarek)

18. Agata Moczulska III miejsce ex aequo SP Grabowno W. (Anna Dżugaj)

19. Marta Wajda II miejsce ex aequo SP 1 Twardogóra (Halina Ślusarek)

20. Michał Kuś II miejsce ex aequo SP 1 Twardogóra (Halina Ślusarek)

21. Maja Juszczak II miejsce ex aequo Osoba prywatna (Monika Juszczak)

22. Oliwia Komór I miejsce ex aequo SP 1 Twardogóra (Halina Ślusarek)

23. Jagoda Ślusarek I miejsce ex aequo SP Goszcz (Ewa Kałandziak)

24. Marcel Rybczyński I miejsce ex aequo SP Grabowno W. (Anna Dżugaj)

25. Promyki Opatrzności Bożej wyróżnienie Rzymskokatolicka Parafia Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Twardogórze (s. Leonarda Klim)

26. Twardogórzanie (zespół wokalny) wyróżnienie SP 1 Twardogóra ( Halina Ślusarek)

27. Pierwszaki II miejsce SP Grabowno W. (Anna Dżugaj)

28. Kolędnicy Nutinki I miejsce SP 2 Twardogóra ( Barbara Franc)

Grupa wiekowa: szkoła podstawowa klasy IV-VI

29. Aleksandra Piotrowicz wyróżnienie SP 1 Twardogóra (Halina Ślusarek)

30. Weronika Rządczyk wyróżnienie SP Grabowno W. (Anna Dżugaj)

31. Agata Różańska III miejsce SP Grabowno W. (Anna Dżugaj)

32. Patryk Bogusławski II miejsce ex aequo SP 1 Twardogóra (Halina Ślusarek)

33. Alicja Solarz II miejsce ex aequo SP 1 Twardogóra (Halina Ślusarek)

34. Marcelina Pluta II miejsce ex aequo SP 1 Twardogóra (Halina Ślusarek)

35. Natalia Łotecka I miejsce ex aequo Społeczne Ognisko Muzyczne Allegretto w Twardogórze (Paweł Grobelny)

36.Marta Obiegło I miejsce ex aequo SP Goszcz Biały śnieg i Ty Małgorzata Śniegulska

37. Adrianna Marszałek I miejsce ex aequo Osoba prywatna (Marzena Marszałek)

38.Czwartaki II miejsce SP Grabowno W. (Anna Dżugaj)

39.Zespół wokalno-instrumentalny Piąta A I miejsce SP 2 Twardogóra ( Barbara Franc)

40.Twardogórzanie (chór) II miejsce SP 1 Twardogóra (Halina Ślusarek)

41. Nutinki (chór) I miejsce SP 2 Twardogóra Choinkowe wieczory(Barbara Franc)

Grupa wiekowa: gimnazjum

42. Paweł Kuriata wyróżnienie Gimnazjum nr 1 Twardogóra (Monika Juszczak)

43.Natalia Ogrotnik wyróżnienie Gimnazjum nr 1 Twardogóra (Monika Juszczak)

44. Aleksandra Pięta wyróżnienie Gimnazjum nr 1 Twardogóra (Monika Juszczak)

45. Monika Federyszyn wyróżnienie Gimnazjum nr 1 Twardogóra (Monika Juszczak)

46. Agata Głowacz III miejsce ex aequo Gimnazjum nr 1 Twardogóra (Monika Juszczak)

47. Maja Olszańska III miejsce ex aequo GOSiR Twardogóra (Robert Orlikowski)

48. Adrianna Smolis III miejsce ex aequo GOSiR Twardogóra (Robert Orlikowski)

49. Agnieszka Cych II miejsce ex aequo Gimnazjum nr 1 Twardogóra (Monika Juszczak)

50.Julia Wira II miejsce ex aequo Społeczne Ognisko Muzyczne Allegretto w Twardogórze (Paweł Grobelny)

51. Justyna Słaba I miejsce ex aequo Gimnazjum nr 1 Twardogóra (Monika Juszczak)

52. Patrycja Szewczyk I miejsce ex aequo GOSiR Twardogóra (Robert Orlikowski)

53. Aleksandra Kozłowska I miejsce ex aequo Społeczne Ognisko Muzyczne Allegretto w Twardogórze (Paweł Grobelny)

54. Adrianna Smolis, Lena Krzywańska II miejsce Gimnazjum nr 1 Twardogóra (Monika Juszczak)

55. Monika Federyszyn, Maja Olszańska I miejsce GOSiR Twardogóra (Robert Orlikowski)

56.Paweł Kuriata i chór VIS A VIS wyróżnienie Gimnazjum nr 1 Twardogóra (Monika Juszczak)

Grupa wiekowa: powyżej 16 lat

57. Kinga Mrowiec III miejsce Społeczne Ognisko Muzyczne Allegretto w Twardogórze (Paweł Grobelny)

58. Marta Warszawska II miejsce GOSiR Twardogóra (Robert Orlikowski)

59.Daria Kleszcz I miejsce Społeczne Ognisko Muzyczne Allegretto w Twardogórze (Paweł Grobelny)

60. Impuls II miejsce GOSiR Twardogóra (Robert Orlikowski)

61. R.O.K. I miejsce Osoba prywatna (Małgorzata Radomska)

62. Miriam Witiw Nagroda GRAND PRIX SP 1 Twardogóra (Halina Ślusarek)

Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/robert66/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757 Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/robert66/public_html/wp-content/plugins/cookie-law-info/public/modules/script-blocker/script-blocker.php on line 490