VI Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek 2014

Wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych:

by safesaver” id=”_GPLITA_0″ href=”http://pl.twardogora.pl/index.php/aktualnosci/1697-grand-prix-dla-nutinek”>Nagroda GRAND PRIX – chór NUTINKI (op. Barbara Franc) z SP2 w Twardogórze

PRZEDSZKOLE
SOLIŚCI
I miejsce: Nikola Błasiak (op. Elżbieta Sobczyńska, Kamila Sujecka) z Miejskiego Przedszkola z Oddziałem Małego Dziecka w Twardogórze,
II miejsce ex aequo:  Agata Barańska (op. Elżbieta Sobczyńska, Kamila Sujecka) i Maria Juszczak (op. Małgorzata Radomska, Alicja Wesołowska) z MPzOMD w Twardogórze
III miejsce ex aequo: Bartosz Cierpka (op. Anna Karkoszka, Kamila Kawałko), Milena Ziglewska (op. Małgorzata Radomska, Alicja Wesołowska) z MPzOMD w Twardogórze
wyróżnienie: Wiktoria Frątczak (op. Katarzyna Frątczak), Maja Mikołajczyk (op. Ewelina Mikołajczyk), Kinga Dżugaj (op. Anna Dżugaj), Monika Szewczyk
ZESPOŁY WOKALNE
I miejsce: Śnieżynki (op. Małgorzata Radomska, Alicja Wesołowska) z MPzOMD w Twardogórze
II miejsce: Gwiazdeczki (op. Anna Karkoszka, Kamila Kawałko) z MPzOMD w Twardogórze
III miejsce: Promyki Opatrzności (op. siostra Edyta Bil) z Przedszkola Niepublicznego Sióstr Opatrzności Bożej w Twardogórze

 

SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY I – III
SOLIŚCI
I miejsce ex aequo: Maja Juszczak (op. Barbara Franc) z SP2 w Twardogórze, Maja Tokarska
(op. ks. Stanisław Buchta) z Parafii Rzymskokatolickiej p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Goszczu
II miejsce ex aequo: Hanna Babij (op. Barbara Franc) z SP2 w Twardogórze, Nikola Nowak
(op. ks. Stanisław Buchta) z PRpwNNMP w Goszczu, Katarzyna Orlikowska (op. Robert Orlikowski)
III miejsce ex aequo: Mikołaj Matusiak (op. Barbara Franc) z SP2 w Twardogórze, Jan Gońda (op. Halina Ślusarek) z SP1 w Twardogórze, Amelia Noga (op. Anna Dżugaj) z SP w Grabownie Wielkim, Natalia Antas (op. Robert Orlikowski) z GOSiR w Twardogórze
wyróżnienie: Miriam Witiw (op. Halina Ślusarek) z SP1 w Twardogórze, Maja Pluta, Oliwia Rumińska, Mateusz Moczulski (op. Anna Dżugaj) z SP w Grabownie Wielkim
ZESPOŁY WOKALNE
I miejsce: Twardogórzanie klasy I-III (op. Halina Ślusarek) z SP1 w Twardogórze
II miejsce ex aequo: duet Maja Tokarska, Maja Juszczak(op. ks. Stanisław Buchta) z PRpwNNMP w Goszczu, Trzeciaki (op. Anna Dżugaj) z SP w Grabownie Wielkim
III miejsce: duet Oliwia Rumińska, Marcel Rybczyński  (op. Anna Dżugaj) z SP w Grabownie Wielkim
wyróżnienie: Drugaki, Tercet z klasy II (op. Anna Dżugaj) z SP w Grabownie Wielkim, Zespół wokalny z 1a (op. Barbara Franc) z SP2 w Twardogórzeb
ZESPOŁY WOKALNO-INSTRUMENTALNE
I miejsce: Zespół wokalno-instrumentalny z III a (op. Barbara Franc) z SP2 w Twardogórze,
II miejsce: Zespół wokalno-instrumentalny z II a (op. Barbara Franc) z SP2 w Twardogórze

SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY IV-VI
SOLIŚCI
I miejsce ex aequo: Marta Wajda, Patryk Bogusławski (op. Halina Ślusarek) z SP1 w Twardogórze, Ewa Olszańska (op. Beata Olszańska),
II miejsce ex aequo: Milena Gawin (op. Halina Ślusarek) z SP1 w Twardogórze, Jagoda Ślusarek (op. Małgorzata Śniegulska) z SP w Goszczu, Alicja Solarz (op. Justyna Solarz)
III miejsce ex aequo: Agata Moczulska, Agata Różańska (op. Anna Dżugaj) z SP w Grabownie Wielkim, Natalia Madalińska (op. Małgorzata Śniegulska) z SP w Goszczu
wyróżnienie: Julia Pawlak (op. Barbara Franc) z SP2 w Twardogórze, Mariola Gabryelska
(op. Halina Ślusarek) z SP1 w Twardogórze, Karolina Gierszon, Alicja Ciosek, Wiktoria Kleszcz (op. Małgorzata Śniegulska) z SP w Goszczu
ZESPOŁY WOKALNE
I miejsce ex aequo: Tercet klas IV-VI (op. Halina Ślusarek) z SP1 w Twardogórze, Kwintet klasa V-VI (op. Małgorzata Śniegulska) z SP w Goszczu
II miejsce ex aequo: duet Magdalena Kral, Agata Moczulska (op. Anna Dżugaj) z SP w Grabownie Wielkim, Twardogórzanie klasy IV-VI (op. Halina Ślusarek) z SP1 w Twardogórze
III miejsce: Projekt (op. Anna Dżugaj) z SP w Grabownie Wielkim
wyróżnienie: duet Julia Kowalska, Magdalena Gojny (op. Anna Dżugaj) z SP w Grabownie Wielkim
ZESPOŁY WOKALNO-INSTRUMENTALNE
I miejsce: Zespół wokalno-instrumentalny z V a (op. Barbara Franc) z SP2 w Twardogórze
III miejsce: Kwartet wokalno-instrumentalny klasa IV (op. Małgorzata Śniegulska) z SP w Goszczu 
CHÓRY
I miejsce: Chór Szkoły Podstawowej nr 1 im. Polskich Noblistów w Twardogórze (op. Halina Ślusarek)
II miejsce ex aequo: Chór Szkoły Podstawowej w Grabownie Wielkim (op. Anna Dżugaj)
Boże iskierki (op. ks. Stanisław Buchta) z PRpwNNMP w Goszczu

 

GIMNAZJUM
SOLIŚCI
I miejsce ex aequo: Klaudia Szewczyk, Aleksandra Kozłowska (op. Monika Juszczak) z Gimnazjum nr1 w Twardogórze, Adrianna Smolis (op. Robert Orlikowski) z GOSiR w Twardogórze
II miejsce ex aequo: Agnieszka Cych, Natalia Witiw (op. Monika Juszczak) z G1 w Twardogórze
III miejsce ex aequo: Adrianna Marszałek, Marcelina Pluta (op. Monika Juszczak) z G1 w Twardogórze
wyróżnienie: Małgorzata Dryzd
ZESPOŁY
I miejsce: VIS A VIS (op. Monika Juszczak) z G1 w Twardogórze

POWYŻEJ 16-STU LAT
SOLIŚCI
I miejsce: Patrycja Szewczyk (op. Robert Orlikowski) z GOSiR w Twardogórze
ZESPOŁY
II miejsce: Grabowianie (op. Robert Orlikowski) z GOSiR w Twardogórze
CHÓRY
I miejsce: Grupa teatralna Szkoły Podstawowej w Goszczu (op. Nadija Łomanowa-Barańska, Małgorzata Śniegulska)

 

źródlo: www.twardogora.pl

Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up