VIII Gminny Konkurs Piosenki Polskiej

Nagrodę Grand Prix VIII Gminnego Konkursu Piosenki Polskiej – Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra – zdobyła Oliwia Komór (op. Monika Juszczak) z Gimnazjum nr 1 w Twardogórze. Dodatkowej nagrodą będzie występ laureatki przed koncertem gwiazdy Dni Twardogóry 2016.
Koncert laureatów odbył się 15 kwietnia, w świetlicy wielofunkcyjnej w Moszycach. Nagrody zwycięzcom wręczał Patron imprezy – Burmistrz Miasta i Gminy Twardogóra, Zbigniew Potyrała. Na widowni, stworzonej głównie przez członków rodzin laureatów i uczestników, zasiadł również Ryszard Gąsior, zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra oraz dyrektorzy placówek oświatowych, reprezentowanych w Konkursie. Koordynatorem imprezy był Robert Orlikowski.

Wykaz zwycięzców w poszczególnych kategoriach.
Kategoria wiekowa: przedszkole.
– I miejsce – Anastazja Dwornikowska (opiekun: Justyna Marszałek, Barbara Solarz) z Miejskiego Przedszkola (MP) w Twardogórze,
– II miejsce – Zofia Pawlik (op. Elżbieta Sobczyńska, Kamila Sujecka) z MP w Twardogórze,
– III miejsce – Lena Brynk (op. Elżbieta Sobczyńska, Kamila Sujecka) z MP w Twardogórze,
– wyróżnienia: Maja Badowska (op. Elżbieta Sobczyńska, Kamila Sujecka) z MP w Twardogórze, Maria Nowicka (op. Dorota Jankowska) z MP w Twardogórze, Monika Bukowska, Anastazją Dębska (op. S. Małgorzata Kalinowska) z Przedszkola Niepublicznego Sióstr Opatrzności Bożej w Twardogórze.
Kategoria wiekowa: szkoła podstawowa klasy I – III
– I miejsce: Wiktoria Gołowacz
– II miejsce: Milena Ziglewska (op. Barbara Franc) z SP2 w Twardogórze,
– III miejsce: Ewa Antczak (op. Anna Dżugaj) z SP w Grabownie Wielkim,
– wyróżnienia: Inka Boczar (op. Anna Dżugaj) z SP w Grabownie Wielkim, Otylia Lech (op. Małgorzata Noga) ze Świetlicy Środowiskowej w Grabownie Wielkim oraz Nikola Błasiak, Hanna Nowak (osoby prywatne).
Kategoria wiekowa szkoła podstawowa klasy IV-VI
– I miejsce (ex aequo): Milena Gawin, Nikola Nowak (op. Halina Ślusarek) z SP1 w Twardogórze,
– II miejsce (ex aequo): Katarzyna Orlikowska (op. Robert Orlikowski) z GOSiR-u w Twardogórze, Maja Tokarska (op. Paweł Grobelny) ze Społecznego Ogniska Artystycznego „Allegretto” w Twardogórze,
– III miejsce (ex aequo): Maja Juszczak (op. Barbara Franc) z SP2 w Twardogórze, Jan Gońda (op. Halina Ślusarek) z SP1 w Twardogórze,
– wyróżnienia: Maja Pluta (op. Anna Dżugaj) z SP w Grabownie Wielkim, Natalia Antas (op. Robert Orlikowski) z GOSiR-u w Twardogórze, Alicja Ciosek (op. Małgorzata Śniegulska) z SP w Goszczu, Hanna Babij (op. Katarzyna Włusek) ze SOA „Allegretto” w Twardogórze, Kamila Bilska (op. Barbara Franc) z SP2 w Twardogórze.
Kategoria wiekowa: gimnazjum
– I miejsce: Marcelina Pluta (op. Monika Juszczak) z Gimnazjum nr 1 w Twardogórze,
– II miejsce: Jagoda Ślusarek (op. Monika Juszczak) z Gimnazjum nr 1 w Twardogórze,
– III miejsce: Julia Pawlak (op. Monika Juszczak) z Gimnazjum nr 1 w Twardogórze,
– wyróżnienia: Natalia Madalińska (op. Monika Juszczak) z Gimnazjum nr 1 w Twardogórze, Patrycja Harych (op. Robert Orlikowski) z GOSiR-u w Twardogórze.
Wszystkim laureatom i uczestnikom Konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

źródło: twardogora.pl

Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up