X Gminny Konkurs Piosenki Polskiej

kategoria wiekowa: przedszkole
I miejsce: Gabriela Olszańska (op. Joanna Chrupcała, Agata Dżugaj) z Miejskiego Przedszkola w Twardogórze,
II miejsce: Lena Preisner (op. Justyna Marszałek, Agata Dżugaj) z MP Oddział przy SP2 w Twardogórze,
III miejsce: Amelia Jędryczko (op. Elżbieta Sobczyńska, Kamila Sujecka) z MP w Twardogórze.
wyróżnienia: Lena Brynk (op. Elżbieta Sobczyńska, Kamila Sujecka) z MP w Twardogórze, Nikola Trynkiel (op. Justyna Marszałek, Agata Dżugaj) z MP Oddział przy SP2 w Twardogórze, Aleksandra Graf (op. Alicja Wesołowska, Ewelina Jezusek) z MP w Twardogórze.
kategoria wiekowa: szkoła podstawowa klasy I – III
I miejsce: Milena Ziglewska (op. Halina Ślusarek) z SP2 w Twardogórze,
II miejsce: Maria Juszczak (op. Halina Ślusarek) z SP2 w Twardogórze,
III miejsce: Jagoda Stefaniak (op. Paweł Gobelny) ze Społecznego Ogniska Artystycznego „Allegretto” w Twardogórze,
wyróżnienia: Rita Sas (op. Halina Ślusarek) z SP2 w Twardogórze, Maria Ozga (op. Danuta Zając) z SP w Goszczu, Magdalena Noga (op. Anna Dżugaj) z SP w Grabownie Wielkim.
kategoria wiekowa: szkoła podstawowa klasy IV-VI
I miejsce (ex aequo): Maja Tokarska (op. Paweł Grobelny) z SOA „Allegretto” w Twardogórze i Kamila Bilska (op. Barbara Franc) z SP2 w Twardogórze,
II miejsce: Angelika Bednarska (op. Barbara Franc) z SP2 w Twardogórze,
III miejsce: Nikola Błasiak (op. Anna Błasiak),
wyróżnienia: Amelia Noga (op. Anna Dżugaj) z SP w Grabownie Wielkim, Wojciech Rusinek z dwuosobowym chórkiem (op. Małgorzata Śniegulska) z SP w Goszczu, Hanna Nowak (op. Barbara Franc) z SP2 w Twardogórze.
kategoria wiekowa: gimnazjum i klasa VII
I miejsce: Julia Fajkowska (op. Monika Juszczak) z SP2 w Twardogórze,
II miejsce: Oliwia Komór (op. Monika Juszczak) z SP2 w Twardogórze,
III miejsce: Hanna Babij (op. Monika Juszczak) z SP2 w Twardogórze,
wyróżnienia: Karina Gaber (op. Małgorzata Śniegulska) z SP w Goszczu, Milena Gawin i Jagoda Ślusarek (op. Monika Juszczak) z SP2 w Twardogórze.
kategoria wiekowa: powyżej 16 lat
I miejsce: Natalia Łotecka
Nagrodę Grand Prix X Gminnego Konkursu Piosenki Polskiej – Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra zdobyła solistka Katarzyna Orlikowska (op. Robert Orlikowski) z Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Twardogórze, która w ramach dodatkowej nagrody wystąpi przed gwiazdą Dni Twardogóry 2018.
27 kwietnia 2018 r. w świetlicy wielofunkcyjnej w Moszycach odbył się koncert laureatów powyższego przeglądu. Imprezę tę zaszczycił swoją obecnością Burmistrz Miasta i Gminy Twardogóra – Zbigniew Potyrała oraz Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra – Ryszard Gąsior, którzy wręczali nagrody. Na widowni zasiedli zaproszeni goście, dyrektorzy szkół i przedszkola, uczestnicy konkursu, ich opiekunowie oraz rodzice i dziadkowie. Konferansjerkę prowadziła Aneta Wędrak. Opiekę logistyczną zapewniała Marlena Karalus. Obsługę akustyczną zajmowali się: Irena Gołowacz (Bibioteka Publiczna Miasta i Gminy Twardogóra) oraz Wojciech Ryzakiewicz. Scenografię przygotowała Dorota Banasiak-Franc. Imprezę koordynował Robert Orlikowski. Nad całością czuwał dyrektor GOSiR-u w Twardogórze – Jan Świerad.
Wykaz instytucji i szkół biorących udział w powyższym przeglądzie (alfabetycznie): Gminny Ośrodek  Sportu i Rekreacji w Twardogórze, Miejskie Przedszkole w Twardogórze, Społeczne Ognisko Artystyczne „Allegretto” w Twardogórze, Szkoła Podstawowa nr 2 w Twardogórze, Szkoła Podstawowa w Goszczu, Szkoła Podstawowa w Grabownie Wielkim, Świetlica Środowiskowa Grabowno Wielkie.
Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up