Zajęcia stale

do góry


GIMNASTYKA KRĘGOSŁUPA.

  • Gimnastyka kregosłupa – duża sala aeroboku, ul. Wrocławska 39
    – Prowadząca zajęcia: Agnieszka Skrzypczyńska, tel.697-849-803
    – Zajęcia odbywają się: we wtorki i czwartki od godz. 18.00 – 19.00
    – Zajęcia płatne

.          AQUA AEROBIK…………

  • Aqua areobik – kryta pływalnia „Delfinek”, ul. Wrocławska 39
    – Prowadząca zajęcia: Monika Przyłęcka, tel. 502 842 601
    – Zajęcia odbywają się: w poniedziałki od godz. 18.00 – 19.00 i w czwartki od godz. 19.00 do 20.00
    – Zajęcia płatne u instruktora

. ZAJĘCIA NAUKI PŁYWANIA..

  • Zajęcia  nauki pływania – kryta pływalnia „Delfinek”, ul. Wrocławska 39
    – Informacja pod numerem telefonu: 783-005-666

..SALA DO BADMINTONA..

  • Sala do badmintona – sala sportowa, ul. Wrocławska 39
    – Bezpłatne udostępnienie sali w środy w godz. od godz. 18.00 do 20.00, tel. 697-849-803

..ZAJĘCIA SPORTOWE Z ORATORIUM.

  • Zajęcia sportowe z Oratorium – sala sportowa, ul. Wrocławska 39
    – Prowadzący zajęcia: ks. Jacek Bielski, ks. Krzysztof Jaskólki
    – Zajęcia odbywają się: w poniedziałki od godz. 19.00 do 21.00
    – Zajęcia bezpłatne


…………………JOGA………………….

  • Joga – duża sala aeroboku, ul. Wrocławska 39
    – Prowadząca zajęcia: Joanna Blonka
    – Zajęcia odbywają się: w piątki od godz. 18.00 – 19.30

    – Cena: 50 zł – karnet miesięczny
    – Bilet jednorazowy 15 zł/1,5h
  • do góry

…………SZKOŁA SPORTU.Z……….

  • Szkoła sportu (zajęcia dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci) – duża sala aeroboku, ul. Wrocławska 39
    – Prowadzący zajęcia: Jacek Rumniak tel. 532-532-058
  • ZAJĘCIA BOKSU (młodzież, dorośli) odbywają się:
  • w poniedziałki od godz. 19.00 do 20.00
  • w środy od godz. od 19.00 do 20.00
  • w piątki  od 20.00 do 21.00
  • ZAJĘCIA FITTNES odbywają się:
  • w poniedziałki  od 20.00 do 21.00
  • we wtorki od godz. 19.00 do 20.00
  • w środy od 20.00 do 21.00
  • w czwartki od godz. 19.00 do 20.00
  • w piątki od godz. 19.00 do 20.00
  • ZAJĘCIA DLA DZIECI odbywają się:
  • w środy od 17.00 do 18.00
  • w soboty od godz. 11.00 do 12.00
  • ZAJĘCIA BOKSU DLA DZIECI odbywają się:
  • w soboty od godz.10.00 do 11.00
  • ZAJĘCIA CROSSFIT/FARTLEK odbywają się:
  • w środy od godz. 18.00 do 19.00
  • – Zajęcia płatne u instruktora

do góry


do góry

ZAJĘCIA TEATRU  „POZA”

 Zajęcia teatralne – Świetlica Środowiskowa „Harcówka”

– Prowadząca: Urszula Konopko, tel. 607 670 453
– Zajęcia odbywają się w środy i piątki w godz od 17.00 do 20.00


…………AKADEMIA PIŁKARSKA………..

    • AKADEMIA PIŁKARSKA – sala sportowa, ul. Wrocławska 39 (w okresie zimowym)
      – Prowadzący: Robert Szczot
      – Zajęcia odbywają się: w poniedziałki i czwartki od godz. 17.30 do 19.00
      – Zajęcia prywatne

  • STEP AEROBIK.
  • STEP AEROBIK – mała sala aerobiku, ul. Wrocławska 39
    – Prowadzący: Agnieszka Mielczarek, tel. 697 849 803
    – Zajęcia odbywają się: we wtorki i czwartki
  • od godz. 19.00 do godz. 20.00
  • – Płatne

 ZAJĘCIA  OGÓLNOROZWOJOWE

DLA BIEGACZY

ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE DLA BIEGACZY – hala sportowo – widowiskowa, ul. Wrocławska 39

– Prowadzący: Piotr Cych

Zajęcia odbywają się w poniedziałki od godz. 19.00 do godz. 20.30

           TENIS STOŁOWY      

TENIS STOLOWY – hala sportowo – widowiskowa, ul. Wrocławska 39

Zajęcia odbywają się w ponidziałku od godz. 18.00 do godz. 20.30

    STADION LEKKOATLETYCZNY   

ul. Wrocławska 39

Czynny codzinnie od 8.00 do 21.00.

 „BIEGAM, BO LUBIĘ”

stadion lekkoatletyczny, ul. Wrocławska 39

Zajecia dla dorosłych odbywająsię w środy od godz. 19.00 do 20.00.


.ZAJĘCIA PLASTYCZNE „POWYŻEJ 16 LAT”.

  • Zajęcia plastyczne „Powyżej 16 lat” – Świetlica Środowiskowa „Harcówka”.
    – Prowadząca: Dorota Banasiak – Franc
    – Zajęcia odbywają się we wtorki w godz. od 17.00 do 20.00


do góry



TWARDOGÓRSKI  
  KLUB KRÓTKOFALOWCÓW  .
  • Twardogórski Klub Krótkofalowców SP6PTT – Świetlica Środowiskowa „Harcówka”
    – Spotkania odbywają się w piątki od 18.00 – 20.00
    – Zajęcia bezpłatne
    – Zapraszamy wszystkich miłośników radia i pracy w eterze.

BOISKO WIELOFUNKCYJNE „ORLIK”
  • Boisko Wielofunkcyjne „Orlik” – Stadion Miejski, ul. Sportowa 1
    – Opiekunowie obiektu: Janusz Dwornikowski, Marcin Lityński
    – Obiekt udostępniony jest od poniedziałku do piątku w miesiącach od marca do listopada
    {vsig}obiekty_sportowe/Orlik{/vsig}


OGNISKO MUZYCZNE „MODERATO”

Zajęcia nauki gry na instrumentach muzycznych, zajęcia wokalne i chór  – Świetlica Środowiskowa „Harcówka”

– Szczegółowe informacje: 728-322-389
– Zajęcia płatne

   ZAJĘCIA TANECZNE  DLA DZIECI   

Zajęcia taneczne dla dzieci Świetlica Środowiskowa „Harcówka”, Twardogóra, ul. Władysława Jagiełły 10

– Prowadzący: Szkoła tańca „JAST”

TANIEC i AKROBATYKA.

  • Poniżej grafik zajęć.
    Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki.
    Rodzaj zajęć:
    MIX Taneczny Koraliki 5-7 lat, godz. 16.50 – 17.35
    Taniec Nowoczesny Minionki 8-11 lat, godz. 17.40 – 18.40
    Taniec Nowoczesny Calypso od 12+ lat, godz. 18.45 – 20.00
    Informacja: 726 433 726, 695 433 333
  • – Zajęcia prywatne

do góry

                TANECZNYM KROKIEM      

       DLA SENIORÓW    

  •  –Świetlica Środowiskowa „Harcówka” ul. Władysława Jagiełły 10
    – Prowadząca: Iryna Gołowacz
    – Zajęcia odbywają się we wtorki w godz. od 9.30 do 13.00

     PORANNA GIMNASTYKA   

  Z KSIĄŻKĄ DLA SENIORÓW  

  •  –Świetlica Środowiskowa „Harcówka”
    – Prowadząca: Iryna Gołowacz
    – Zajęcia odbywają się w piątki w godz. od 10.00 do 12.30

                ZAJĘCIA REHABILITACYJNE     

       DLA SENIORÓW    

  •  –Pływalnia kryta „Delfinek”
    – Prowadząca: Agnieszka Jankiewicz
    – Zajęcia odbywają się w piatki w godz. od 16.00 do 17.00
  • Informacja telefoniczna: 783-005-666 w godzinach otwarcia pływalnia

 

389

Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up