Koncert JANUSZA CEDRO w TWARDOGÓRZE.

Początek: 2022-01-15 17:00
Zakończenie: 2022-01-15 18:30
Koncert JANUSZA CEDRO w TWARDOGÓRZE.

Koncert JANUSZA CEDRO w TWARDOGÓRZE.

Zapraszamy do Twardogóry na KONCERT KARNAWAŁOWY . Wystąpi JANUSZ CEDRO  z recitalem ” NAJPIĘKNIEJSZE PIOSENKI ŚWIATA, CZYLI PRZEBOJE POLSKIEJ MUZYKI ROZRYWKOWEJ LAT 60-TYCH I 70-TYCH”.

Data: 15 stycznia (sobota) 2022 r., godz. 17.00

Miejsce: hala sportowo-widowiskowa GOSiR-u w Twardogórze przy ul. Wrocławskiej 39

Bilety w cenie 15 zł w sprzedaży od 20 grudnia 2021 r. w recepcji GOSiR– u w Twardogórze przy ul. Wrocławskiej 39 czynnej od  poniedziałku do  piątku w godz. 8.00-20.00. 

Informacja telefoniczna: 697-849-803

Zapraszamy wszystkich na WSPÓLNE ŚPIEWANIE ” PIOSENEK Z TAMTYCH LAT “!.

Janusz Cedro – kompozytor, aranżer, reżyser i producent muzyczny. Znany szerszej publiczności jako wokalista grupy SPIRITUALS SINGERS BAND oraz z występów w projekcie JANUSZ CEDRO LIVE IN CONCERT i JANUSZ CEDRO AND THE BAND.

W 2016 roku powołał nowy projekt JANUSZ CEDRO – SOLO (wokal z towarzyszeniem gitary ). Z tym projektem gra koncerty ( zawsze przy pełnych salach ), a koncert zatytułowany jest ” NAJPIĘKNIEJSZE PIOSENKI ŚWIATA, CZYLI PRZEBOJE POLSKIEJ MUZYKI ROZRYWKOWEJ LAT 60-TYCH I 70-TYCH”.

Na program koncertu składają się utwory muzyczne m.in. takich zespołów i wykonawców jak: CZERWONE GITARY, PIOTR SZCZEPANIK, DWA PLUS JEDEN, NIEBIESKO CZARNI, SŁAWA PRZYBYLSKA, CZESŁAW NIEMEN, MICHAJ BURANO, KARIN STANEK, MACIEJ KOSSOWSKI, ANDRZEJ I ELIZA, BREAKOUT, URSZULA SIPIŃSKA, SKALDOWIE…

Aranżacje utworów są bliskie oryginalnym wykonaniom. Na koncertach będzie balladowo, ale też rockandrollowo i z ogniem, bo w końcu były to “ZŁOTE CZASY ROCK AND ROLLA “. Ale przede wszystkim, co ważne, nie ograniczona jest podczas koncertu ilość wykonywanych refrenów, a każdy koncert to wspaniałe “WSPÓLNE ŚPIEWANIE Z PUBLICZNOŚCIĄ”.

W 2020 roku głosami czytelników ” Gazeta Wrocławska” , JANUSZ CEDRO został laureatem ( III miejsce) Plebiscytu Gazety Wrocławskiej ” OSOBOWOŚC ROKU 2019″ w Kategorii KULTURA – WROCŁAW, za promowanie ” Polskiej Muzyki Rozrywkowej lat 60 tych i 70 tych”.

Zapraszamy do odwiedzenia Oficjalnego Profilu Janusza Cedro

https://www.facebook.com/JanuszCedroOfficial/

You Tube Teledysk ” Niedziela  będzie dla nas ”

https://www.youtube.com/watch?v=6yFtrRvQGqc&ab_channel=JanuszCedro

 

Relacja

W dniu 15 stycznia 2022 r. odbył się koncert Janusza Cedro. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up