Nauka pływania

ZAJĘCIA NAUKI PŁYWANIA
kryta pływalnia “Delfinek”, ul. Wrocławska 39
– Informacja pod numerem telefonu (recepcja): 783-005-666

PROPOZYCJE.

Pływanie dla młodzieży i dorosłych. Program dostosowany do wieku i sprawności uczestników. Zajęcia indywidualne i grupowe prowadzone w małych grupach. Indywidualne podejście i szybkie postępy w nauce to nasza specjalność. Kontakt do instruktorów: Roberttel. 510-794-223Zbyszektel. 503-455-651

 

“Oswajanie z wodą z elementami nauki pływania”. “Rozwijanie umiejętności poruszania się w środowisku wodnym”. Kontakt do instruktora: Pawełtel. 609-582-623

środy i piątki od godz. 16.00 do 21.00

 

Szkoła Pływania Konik Morski

czwartki od godz. 14.30 do 20.30

Mateusz Stangret – trener pływania klasy II PZP, 10-letni staż pracy jako instruktor pływania, były trener i współzałożyciel sekcji pływackiej UKS Krośnicka Przystań “Black Aqua”, wieloletni ratownik wodny i instruktor ratownictwa wodnego, były zawodnik pływania i triathlonu.

Serdecznie zapraszamy na zajęcia nauki pływania indywidualne oraz grupowe dla dzieci i dorosłych.

Dzieci – uczymy poprzez zabawę realizując program Powszechnej Nauki Pływania opracowany przez Polski Związek Pływacki. Dzięki motywacji instruktora i urozmaiconym zajęciom uczeń chętnie i szybko osiąga wyznaczone cele, które są stopniowane. Po osiągnięciu danego stopnia uczeń otrzymuję nagrodę w postaci certyfikatu potwierdzającego zdobycie danych umiejętności.

Dorośli – w zależności o potrzeb proponujemy:

– pływanie zdrowotne – nauka pływania mająca dodatkowo na celu miedzy innymi: poprawę sylwetki, odciążenie kręgosłupa i  wzmocnienie mięśni stabilizujących, zwiększenie zakresu pracy stawów, zwiększenie wytrzymałości.

– pływanie sportowe – doskonalenie technik pływackich, osiąganie celów czasowych i wytrzymałościowych, przygotowanie do egzaminów np.: ratownika wodnego, instruktora pływania, studentów AWF.

– Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 792-430-779

Zajęcia indywidualne oraz grupowe dla dzieci i dorosłych. Program zajęć dostosowany indywidualnie do każdego uczestnika – oswajanie się z wodą, nauka przez zabawę. doskonalenie umiejętności pływania.

środy od godz. 15.00 do 20.00

czwartki od godz. 15.00 do 21.00

niedziele od godz. 14.00 do 19.00

Kontakt: Aleksandra – tel. 534-504-604

 

Nauka pływania.

Certyfikowany instruktor pływania oferuje naukę pływania od podstaw oraz doskonalenie stylów pływackich, także technika “total immersion” oraz przygotowanie do triathlonu,  do części pływackiej poprzez optymalizację techniki. Pływanie to moja pasja, uczenie pływania sprawia mi przyjemność, dlatego robię to z chęcią i zaangażowaniem, a efekty są szybko zauważalne.

Oferuję zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci od lat 6., młodzieży oraz dorosłych.

Kontakt: Rafał Lankiewicz, tel. 690-007-227

Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up