Nauka pływania

ZAJĘCIA NAUKI PŁYWANIA
kryta pływalnia “Delfinek”, ul. Wrocławska 39
– Informacja pod numerem telefonu (recepcja): 783-005-666

PROPOZYCJE.

Pływanie dla młodzieży i dorosłych. Program dostosowany do wieku i sprawności uczestników. Zajęcia indywidualne i grupowe prowadzone w małych grupach. Indywidualne podejście i szybkie postępy w nauce to nasza specjalność. Kontakt do instruktorów: Roberttel. 510-794-223Zbyszektel. 503-455-651

 

“Oswajanie z wodą z elementami nauki pływania”. “Rozwijanie umiejętności poruszania się w środowisku wodnym”. Kontakt do instruktora: Pawełtel. 609-582-623

 

Szkoła Pływania Konik Morski

Mateusz Stangret – trener pływania klasy II PZP, 10-letni staż pracy jako instruktor pływania, były trener i współzałożyciel sekcji pływackiej UKS Krośnicka Przystań “Black Aqua”, wieloletni ratownik wodny i instruktor ratownictwa wodnego, były zawodnik pływania i triathlonu.

Serdecznie zapraszamy na zajęcia nauki pływania indywidualne oraz grupowe dla dzieci i dorosłych.

Dzieci – uczymy poprzez zabawę realizując program Powszechnej Nauki Pływania opracowany przez Polski Związek Pływacki. Dzięki motywacji instruktora i urozmaiconym zajęciom uczeń chętnie i szybko osiąga wyznaczone cele, które są stopniowane. Po osiągnięciu danego stopnia uczeń otrzymuję nagrodę w postaci certyfikatu potwierdzającego zdobycie danych umiejętności.

Dorośli – w zależności o potrzeb proponujemy:

– pływanie zdrowotne – nauka pływania mająca dodatkowo na celu miedzy innymi: poprawę sylwetki, odciążenie kręgosłupa i  wzmocnienie mięśni stabilizujących, zwiększenie zakresu pracy stawów, zwiększenie wytrzymałości.

– pływanie sportowe – doskonalenie technik pływackich, osiąganie celów czasowych i wytrzymałościowych, przygotowanie do egzaminów np.: ratownika wodnego, instruktora pływania, studentów AWF.

– Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 792-430-779

Zajęcia indywidualne oraz grupowe dla dzieci i dorosłych. Program zajęć dostosowany indywidualnie do każdego uczestnika – oswajanie się z wodą, nauka przez zabawę. doskonalenie umiejętności pływania.

Kontakt: Aleksandra – tel. 534-504-604

Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up