Kompleks wielofunkcyjny "ORLIK"

Wielofunkcyjne boiska “Orlik” przy ul. Sportowej 1 w Twardogórze: piłkarskie o wymiarach 30 x 65 m ze sztuczną trawą oraz boisko przeznaczone do piłki koszykowej i piłki siatkowej o wymiarach 19 x 32 m z nawierzchnią poliuretanową. Boiska oświetlone i ogrodzone.

Z przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy zajęcia na “Orliku” w kompleksie GOSiR-u w Twardogórze przy ul. Sportowej 1.

Dzięki staraniom Gminy Twardogóra oraz Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji otrzymaliśmy wsparcie z Instytutu Sportu na zatrudnienie animatorów w ramach programu Lokalny Animator Sportu. Boiska czynne są od wtorku do niedzieli w godzinach: 15.30-20.00. W sprawie możliwości rezerwacji boiska należy kontaktować się pod numerem telefonu: 697 849 803.

Projekt współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Gminy Twardogóra.

BOISKO WIELOFUNKCYJNE “ORLIK”
Stadion Miejski, ul. Sportowa 1

 

Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/robert66/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757 Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/robert66/public_html/wp-content/plugins/cookie-law-info/public/modules/script-blocker/script-blocker.php on line 490