Boiska "Orlik"

 Informujemy, że od 1 marca 2023 r. uruchomiliśmy zajęcia na boiskach “Orlik ” w kompleksie GOSiR-u w Twardogórze przy ul. Sportowej 1.

Obiekt czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 15.45 – 19.45, w soboty w godz. 12.00 – 16.00 oraz w niedziele w godz. 15.45 – 19.45. Zapraszamy!

Informujemy również, że na obiekcie realizowany jest projekt „Lokalny Animator Sportu”. Jego celem jest upowszechnianie aktywności fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży poprzez umożliwienie udziału w sportowych zajęciach pozalekcyjnych i pozaszkolnych, dofinansowanych ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Zajęcia te realizowane są przez lokalnych animatorów sportu w oparciu o infrastrukturę, powstałą w ramach rządowego programu „Moje Boisko Orlik 2012” oraz pozostałą bazę gminnej infrastruktury sportowej. Dwoje animatorów, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia – zostało zatrudnionych przez Gminę i będą działali pod bezpośrednim nadzorem Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Twardogórze. Dzięki staraniom Gminy Twardogóra, w tym: twardogórskiego GOSiR-u – w ramach projektu Lokalny Animator Sportu uzyskano wsparcie finansowe Ministra Sportu i Turystyki w kosztach zatrudnienia animatorów.

W sprawie możliwości rezerwacji boiska należy kontaktować się pod numerem telefonu: 697 849 803.

Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up