Mikołajki w Rynku.

Początek: 2021-12-06 17:30
Zakończenie: 2021-12-06 19:30
Mikołajki w Rynku.

Burmistrz Paweł Czuliński oraz GOSiR w Twardogórze zapraszają na Mikołajki, które odbędą się 6 grudnia o godz. 17:30 na twardogórskim Rynku.

W trakcie wydarzenia dzieci będą mogły skosztować pysznej, gorącej czekolady oraz słodkich pierników. O godz. 18:00 Rynek zamieni się w Pracownię Świętego Mikołaja, który odwiedzi nas wraz ze swoimi Elfami.

Paczki z czytelnie zapisanym imieniem i nazwiskiem dziecka można składać w kancelarii parafialnej do 5 grudnia.

Relacja

Twardogórski Rynek zapewne trafi już na stałe do rozkładu jazdy św. Mikołaja. Na spotkanie z dziećmi z naszej gminy, od strony bazyliki, nadjechał bajeczną bryczką Święty w zaprzęgu reniferów. Organizator spotkania zadbał o oczekujących, zapewniając słodki poczęstunek oraz pokrzepiający występ księdza Krzysztofa Jaskólskiego SDB. Oprócz licznie zgromadzonych maluchów i ich rodziców, dostojnego Gościa powitał przewodniczący Rady Miejskiej w Twardogórze Mirosław Adamczyk. Mikołaj zaprosił jedno z dzieci, by w asyście przewodniczącego, włączyło świąteczne dekoracje w Rynku. Gdy już zrobiło się nastrojowo, nadeszła (niecierpliwie wyczekiwana przez dzieci) pora na wręczenie prezentów. Wiele dzieci skorzystało również z możliwości zrobienia sobie własnego zdjęcia z Gościem, który cierpliwie pozował aż do ostatniego chętnego. Najmłodsi mieli również dodatkową okazję do przejażdżki w saniach Świętego.

źródło: www.twardogora.pl

fot. Marcin Wrześniacki

Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up