Projekcja filmu familijnego „Chłopiec z chmur”.

Początek: 2023-02-16 17:00
Zakończenie: 2023-02-16 18:48
Projekcja filmu familijnego „Chłopiec z chmur”.

Zapraszamy na bezpłatną projekcję filmu familijnego „Chłopiec z chmur”, która odbędzie się w dniu 16 lutego (czwartek) 2023 r. o godz. 17.00 w hali sportowo-widowiskowej GOSiR-u w Twardogórze przy ul. Wrocławskiej 39.

Fabuła.

Najnowszy film mistrza kina familijnego Nicolasa Vaniera, autora niezapomnianego hitu „Bella i Sebastian”.

Prawdziwa historia, która poruszyła całą Europę.

Opowieść o niezwykłej przyjaźni, wielkiej odwadze i przygodzie, która odmieni życie pewnego chłopca i jego skrzydlatych przyjaciół.

Dla Thomasa, chłopca zanurzonego w świecie gier video, pomysł spędzenia wakacji z ojcem, zapalonym ornitologiem Christianem (nagrodzony Cezarem, znany z hitów „Asteriks i Obeliks: Misja Kleopatra”, „Nowych przygód Aladyna” oraz „Niczego nie żałuję – Edith Piaf” Jean-Paul Rouve), wydaje się koszmarem. Gdy naukowiec oznajmia, że chce uczyć zagrożone wyginięciem dzikie gęsi migrowania, chłopiec myśli, że rodzic stracił rozum. Ale skazany na całodobową opiekę nad świeżo wyklutymi pisklakami chłopiec przywiązuje się coraz bardziej do skrzydlatych przyjaciół. Podniebna podróż z Norwegii aż do Francji jest nie tylko ostatnią szansą na przetrwanie przeuroczych ptaków, ale też przygodą życia dla Thomasa i wydarzeniem, którym emocjonowała się cała Europa.

Link do oficjalnego zwiastuna:

(7) Chłopiec z chmur – Zwiastun PL (Official Trailer) – YouTube

Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up