TAURON GIGANCI SIATKÓWKI 2022. Edycja męska.

Początek: 2022-09-24 16:00
Zakończenie: 2022-10-23 00:00
TAURON GIGANCI SIATKÓWKI 2022. Edycja męska.

Trwa sprzedaż biletów na TAURON Gigantów Siatkówki 2022. W tej chwili przez internet można kupić bilety na męski turniej w Twardogórze.

TAURON Giganci Siatkówki to jeden z najważniejszych, przedsezonowych turniejów siatkarskich nie tylko w Polsce, ale też w Europie. Od dawna znamy polskich uczestników. W męskim turnieju zagrają: wicemistrz Polski Jastrzębski Węgiel oraz PGE Skra Bełchatów.

Belgijskie kluby Greenyard VC Maaseik oraz Volleyteam Roesalare uzupełniły stawkę męskiego turnieju TAURON Giganci Siatkówki, który w dniach 23-25 września gościć będzie w Miliczu i w Twardogórze (woj. dolnośląskie). 

Greenyard VC Maaseik to 16-krotny mistrz Belgii, który w poprzednim sezonie zajął w lidze trzecie miejsce. To ekipa świetnie znana także na europejskiej arenie. Największe triumfy święciła pod koniec XX wieku dwukrotnie dochodząc do finału Ligi Mistrzów (srebro w 1997 i 1999 roku).

Drugą belgijską ekipą, którą oglądać będziemy w Twardogórze jest Knack Volley Roeselare. To aktualny mistrz kraju, który w 1998 i 1999 roku dotarł do finału Pucharu CEV.

– To klasowe drużyny, które są gwarantem emocji na najwyższym poziomie. Tacy przeciwnicy będą dla polskich drużyn znakomitym sprawdzianem przed startem PlusLigi – mówi Wojciech Rozdolski, pomysłodawca i organizator charytatywnego turnieju w Twardogórze.

Przypomnijmy, że impreza zacznie się w piątek 23.09 w Miliczu, gdzie reaktywowana zostanie aleja gwiazd i przyjaciół siatkówki, a także podziwiać będziemy siatkarskie talenty podczas finału TAURON Młodych Gigantów Siatkówki.

Partnerem tytularnym turnieju jest TAURON. Złotym Sponsorem – PKN ORLEN. Partnerem medialnym Telewizja Polska, która pokaże na żywo wszystkie mecze imprezy.

Znamy dokładny plan transmisji w TVP Sport.

Pierwszego dnia imprezę zainauguruje mecz PGE Skra – VC GREENYARD Maaseik (godz. 16). Potem na parkiet wyjdą Jastrzębski Węgiel oraz Volleyteam Roeselare (godz. 18).

W niedzielę (25.09) najpierw oglądać będziemy mecz PGE Skra – Roeselare (godz. 15), a potem, Jastrzębski Węgiel – VC GREENYARD Maaseik (godz. 17).

BILETY W SPRZEDAŻY

Do końca sierpnia ceny biletów na turniej były mniejsze. 50 zł kosztował bilet normalny, 25 zł ulgowy, a rodzinny – 100 zł (dwie osoby dorosłe + dwoje dzieci). Teraz te ceny wynoszą odpowiednio: 60, 30 i 120 zł.

W tej chwili wejściówki można kupić tylko przez internet na stronie https://giganci.sportigio.com/tickets Potem dostępne będą także stacjonarnie. Bilety, które kupują kibice obowiązują na jeden dzień, a więc albo na 24.09, albo na 25.09. Tego samego dnia można obejrzeć dwa mecze.

Informacje o biletach na kobiecy turniej (22-23.10) zostaną podane w późniejszym terminie.

 

Relacja

Zakończyła się męska edycja turnieju Tauron Giganci Siatkówki. Wygrał go Jastrzębski Węgiel pokonując Volleybalclub GREENYARD Maaseik 3:0. Drugie miejsce przypadło PGE Skra Bełchatów, która zwyciężyła 3:0 w spotkaniu z Knack Volley Roeselare.

 

Poniżej galeria zdjęć autorstwa Kamila Lemantowicza.

Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up