Twardogórski Jarmark Bożonarodzeniowy.

Początek: 2022-12-18 12:00
Zakończenie: 2022-12-18 18:00
Twardogórski Jarmark Bożonarodzeniowy.

Zapraszamy na Twardogórski Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się w dniu 18 grudnia (niedziela) 2022 r. na Rynku w Twardogórze. Start: godz. 12.00.

Pojawią się drewniane domki, w których będzie można zrobić zakupy, skosztować smacznych, regionalnych produktów czy też znaleźć prezent pod choinkę.

W trakcie wspólnego kolędowania od godz. 15.00, na scenie wystąpią przedszkolaki, uczniowie gminnych szkół, lokalne zespoły i artyści, pracownicy Biblioteki Publicznej w Twardogórze oraz uczestnicy oratorium.

Wśród dodatkowych atrakcji znajdziemy: zjeżdżalnię snowtubing, mini kolejkę, fotobudkę, warsztaty plastyczne i food trucki.

Dla pierwszych 100 osób, które pojawią się na Rynku w mikołajkowych czapkach przygotowano jednorazowe karnety na lodowisko.

W trakcie Twardogórskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego będzie można również wspomóc akcje charytatywne.

Zapraszamy!

Szanowni Państwo,

W związku z Twardogórskim Jarmarkiem Bożonarodzeniowym prosimy o usunięcie pojazdów i nieparkowanie w niedzielę 18 grudnia 2022 r. w godzinach 6:00 – 20:00 w Rynku na odcinkach między wjazdem od ulicy Ratuszowej w kierunku ulicy Dąbrowskiego oraz pomiędzy ulicą Dąbrowskiego a ulicą Krzywoustego.

Dla mieszkańców Rynku udostępniony zostanie parking za budynkiem byłej szkoły specjalnej przy ul. Plac Piastów 24

Za utrudnienia przepraszamy!

 

Relacja

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia autorstwa Marcina Wrześniackiego.

Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up