V Mikołajkowy Rodzinny Marszobieg na Orientację.

Początek: 2022-12-10 09:00
Zakończenie: 2022-12-10 18:00
V Mikołajkowy Rodzinny Marszobieg na Orientację.

To już V edycja Mikołajkowego Rodzinnego Marszobiegu na Orientację!

Dlatego postanowiliśmy uczcić to w najlepszym możliwy sposób i zorganizować akcję, której celem będzie pomoc i wsparcie dla Pani Marty i jej córeczki Liwii.

Liwia to 4 letnia dziewczynka, która pomimo zdiagnozowania u niej neutropenii, ciężkiej alergii wielopokarmowej, zapalenia żołądka, jelita ciężkiego i okrężnicy, drgawek uogólnionych, przerostu małżowin nosowych upośledzający drożność nozdrzy oraz nawracającej pokrzywki z obrzękiem naczynioruchowym, na co dzień jest bardzo uśmiechnięta i pełna radości. Niestety pojawiła się kolejna zatrważająca diagnoza. Po konsultacji w centrum psychologiczno-pedagogicznym, u Liwii orzeczono zaburzenia ze spektrum autyzmu. To kolejny cios od losu, kolejna trudność, z którą Liwia i jej najbliżsi będą musieli się zmierzyć i kroczyć przez następne dni.

Bagażu przyrasta z każdym dniem, a los nie oszczędzą i tak już bardzo wyczerpanej rodziny, która co dzień walczy o zdrowie Liwii.

Na początku września tego roku, na całą rodzinę spadł kolejny „głaz”.
Mama Liwii Pani Marta, doznała udaru niedokrwiennego mózgu!
Dla całej rodziny oraz przyjaciół i znajomych Pani Marty, to był prawdziwy koszmar, ale pomimo tego z całego serca wierzą, że najgorsze już za nimi. Teraz Pani Marta dzielnie pracuje z logopedą i fizjoterapeutą, z wiarą i nadzieją, że dzięki ciężkiej pracy afazja mowy, lewostronne zaburzenia czucia, niedowład nerwu twarzowego i bóle głowy, wkrótce się wycofają i będzie mogła zawalczyć o utraconą sprawność.
Tylko możemy się domyślać jak dodatkowo nagła choroba Pani Marty wprawiła w strach całą rodzinę.

Dlatego aby im pomóc, a przede wszystkim wesprzeć Panią Martę, żeby nie musiała jeszcze dodatkowo zamartwiać się o bezpieczeństwo i kontynuacje leczenia swojej córeczki Liwii, w tym roku wprowadzamy symboliczne wpisowe za udział w V Mikołajkowym Rodzinnym Marszobiegu na Orientację, które w całości przekażemy na leczenie Liwii i jej mamy.

Wpisowe „cegiełkę” w kwocie 20 zł będziecie wpłacać na konto Fundacji SNOB, co oznacza, że każdy będzie mógł to odliczyć w zeznaniu rocznym PIT jako darowiznę. Oczywiście kwota 20 zł to kwota minimalna, a każdy kto zechcę wpłacić kwotę wyższą, doleje ciepła w serduszka Liwii i Pani Marty.

Organizator: Fundacja SNOB

Partnerzy: Gmina Twardogóra, GOSiR Twardogóra, Nadleśnictwo Oleśnica Śląska, Firma HYBRYD16, GB Grzegorz Borowik photo graphic design.

Zostań Mikołajowym SNOBem i wywyższaj się nad innymi tym… że pomogłeś.

REGULAMIN: REGULAMIN Mikołajkowy 2022.pdf – Dysk Google

ZAPISY: V Mikołajkowy Rodzinny Marszobieg na Orientację (google.com)

LISTA STARTOWA: Lista startowa Mikołajkowy 2022.pdf – Dysk Google

 

 

Relacja

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia autorstwa l.inorange.

Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up