Podsumowanie programów „Umiem Pływać” i „Płynę Dalej”.

Podsumowanie programów „Umiem Pływać” i „Płynę Dalej”.

Dokładnie w Mikołajki – 06.12.2021 r. odbyły się ostatnie zajęcia w ramach realizowanych na twardogórskim Delfinku programów „Umiem Pływać” i „Płynę Dalej”.

Dzięki podpisaniu porozumień Gminy Twardogóra z Dolnośląską Federacją Sportu i współpracy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji z twardogórskimi szkołami, około 150 dzieci (głównie z klas I-III oraz IV-VIII) uczestniczyło od września w bezpłatnych zajęciach nauki i doskonalenia pływania. W ramach projektów dofinansowanych ze środków Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego oraz Gminy Twardogóra opłacone były wejścia uczestników, instruktorzy oraz dodatkowa opieka. Na ostatnich zajęciach dzieci otrzymały certyfikat ukończenia kursu.

Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/robert66/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757 Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/robert66/public_html/wp-content/plugins/cookie-law-info/public/modules/script-blocker/script-blocker.php on line 490