„Półkolonie dla najmłodszych uczniów w okresie ferii zimowych 2024”

„Półkolonie dla najmłodszych uczniów w okresie ferii zimowych 2024”

Informujemy, że decyzją Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra wzorem lat poprzednich zorganizowane będą gminne półkolonie dla najmłodszych uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Twardogóra.

Celem jest zagospodarowanie czasu wolnego w atrakcyjny sposób uczniom oraz pomoc rodzicom w sprawowaniu opieki w okresie ferii i dofinansowane będą przez Gminę. Turnus dedykowany jest dla uczniów klas I-III i odbędzie się w terminie 15-19.01.2024 r. w budynku Szkoły przy ul. Batorego 5. Bezpośrednim organizatorem będzie Stowarzyszenie TU i TERAZ działające przy Szkole Podstawowej nr 2 w Twardogórze w porozumieniu z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. W ramach półkolonii organizowane będą zajęcia takie, jak: seans kinowy, zajęcia na basenie lub lodowisku, zajęcia sportowe na Sali, zajęcia muzyczno – ruchowe oraz plastyczne, bubble football, zajęcia z majsterkowania oraz realizowany będzie program zajęć profilaktycznych.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji i naboru zostaną wysłane przez szkoły gminne do rodziców dziennikiem elektronicznym LIBRUS.”

Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up