Turniej z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku w piłce nożnej.

Turniej z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku w piłce nożnej.
      W dniu 16.11.2021 r. na obiektach GOSiR-u w Twardogórze przy ulicy Sportowej rozegrano eliminacje powiatowe Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku w piłce nożnej. Turniej rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych: U8 chłopcy (zawodnicy urodzeni w latach 2014 – 2015) oraz w kategorii U12 chłopcy (zawodnicy urodzeni w latach 2010 – 2011). W tej samej kategorii zagrała również drużyna dziewcząt Uczniowskiego Klubu Sportowego z Bierutowa.
     Turnieje rozegrano na dwóch boiskach: orlik + boisko trawiaste. Miały one za zadanie wyłonić mistrzów powiatu oleśnickiego.

Wyniki turnieju.
Kategoria U 8 Chłopcy:
Pogoń Oleśnica – SP Grabowno Wielkie 10:0
AP Oleśnica – Pogoń Oleśnica 6:3
SP Grabowno Wielkie – AP Oleśnica 1:12
       Zwycięzcą tej kategorii została drużyna Akademii Piłkarskiej Oleśnica, która uzyskała kwalifikacje do finałów wojewódzkich planowanych na wiosnę 2022.
Kategoria U12 chłopcy + UKS Bierutów – dziewczęta:
SP Bierutów – SP Smolna 10:0
SP Ligota Polska – SP Sokołowice 9:0
UKS Bierutów – SP Smolna 3:1
SP Bierutów – SP Sokołowice 2:1
SP Ligota Polska – SP Smolna 11:0
SP Sokołowice – UKS Bierutów 1:3
SP Smolna – SP Sokołowice 1:6
SP Bierutów – SP Ligota Polska 2:2
UKS Bierutów – SP Bierutów 1:3
SP Ligota Polska – UKS Bierutów 3:0
       Zwycięzcą tej kategorii została drużyna Szkoły Podstawowej w Ligocie Polskiej, która uzyskała kwalifikacje do finałów wojewódzkich, ich rozegranie planowane jest na wiosnę 2022.
       Dziękujemy organizatorom turnieju: Szkole Podstawowej w Grabownie Wielkim, Gminnemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Twardogórze, Gminnemu Klubowi Sportowemu Lotnik Twardogóra oraz Ośrodkowi Zdrowia w Twardogórze za pomoc w organizacji Turnieju.
Marcin Lityński
Podziel się z innymi
keyboard_arrow_up