Lodowisko

Wirtualny spacer

Weź udział w wirtualnym spacerze po Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Twardogórze.

Ale to już było

Relacje z imprez kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych.

Znani i lubiani

Czyli goście i osobistości kultury i sportu, którzy odwiedzili GOSiR.

http://gosir.twardogora.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/279004wirtualny_spacer.jpg http://gosir.twardogora.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/832294ale_to_juz_bylo.jpg http://gosir.twardogora.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/379138znani_i_lubiani.jpg
Strona główna XXV OMP PZTan Twardogóra 2018 VIDEOCLIP EDITION

XXV OMP PZTan Twardogóra 2018 VIDEOCLIP EDITION

Plakat OMP 2018Zapraszamy na XXV Otwarte Mistrzostwa Polski PZTan VIDEOCLIP EDITION pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra, które odbywają się w dniach 16, 17 i 18 listopada 2018 r. w hali sportowo-widowiskowej GOSiR-u w Twardogórze przy ul. Wrocławskiej 39. Bilety w cenie: 25 zł (normalny na jeden dzień), 15 zł (ulgowy na jeden dzień - dzieci, młodzież szkolna, studenci, emeryci i renciści, po okazaniu ważnej legitymacji) są dostępne w recepcji GOSiR-u przy ul. Wrocławskiej 39 czynnej od piątku do niedzieli od godz. 7.00 do 20.00. Na każde 15. uczestników z danego klubu przysługuje jedno bezpłatne wejscie dla opiekuna/insrtuktora. Dzieci do lat 7 - bezpłatnie.
Uwaga! Informujemy, że wszystkie miejsca noclegowe w obiektach GOSiR-u i w Twardogórze są już zarezerwowane. Poniżej zamieszczamy link do wykazu miejsc noclegowych w najbliższej okolicy Twardogóry.
mt_ignore
 
Zmieniony ( Piątek, 16 Listopad 2018 11:37 )  

banner_bip

banner_bip

banner facebook

banner delfinek

banner_kapielisko

banner_noclegi

banner_zgrupowania

zajęcia stałe

regulaminy i karty zgłoszeń

sport szkolny

szlaki turystyczne

mapa gminy

twardogora.pl